bebeğiniz yan yattığında çişi dışarı çıkıyormu

metay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
31
0
46
Ben bebişimi genelde yan yatırıyorum özelliklede geceleri.Tüm Anneler bilirler olurda kusarsa kiii geceleri gaz sancısından ve ıkınmaktan emdiğini hep kusuyor kusmuğu soluk borusuna kaçarda Allah korusun boğulur diye.Zaten doktorlarda yan yatırın diyorlar.İyi hoş güzel ama bizdemi problem var nedir anlayamadım özellikle geceleri hangi yanına yatıyorsa emzirmek için kucağıma aldığımda bir bakıyorum sırılsıklam çiş çıkarmış.gece vakti üstünü değiştirmek hem uykusundan ayılmasına sebep oluyor hem hareket ettirince yine kusuyor.Huggies marka bezi çok övdükleri için onunla başladık şimdi Prima denedim ama ikisindende çiş çıktı.Dediğim gibi yan tarafından çıkıyor çiş.Bu problemi başka yaşayanınız varmı?? Ne gibi önlemler alıyorsunuz bunun için.Paylaşımlarınızı bekliyorum...

bende emzirdikten sonra yan yatırıyom ama hiç çişi çıkmadı bugüne kadar.prima kullanıyorum .
belki bezini bol bağlıyorsundur.

canım bende huggies kullanıyorum,yan yatırdığımda şimdiye kadar hiç böyle bir problemimiz olmadı.bezini bol bağlıyorsundur.başka bişey gelmiyor aklıma...

canim bende huggies kullanıyorum ama hiç böyle problemimiz olmadı bezini gevşek bağlıyo olabilirmisin

bende her ikisinide kullandım ama öyle bi sorunumuz olmadı ya bezini gevşek bağlıyorsun yada bezi büyük geliyordur.

BENDE PRİMA KULLANIYORUM. BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM.
KORUYUCU YAN BANTLARI BAĞLADIKTAN SONRA DÜZELT iÇERİDE KALMASIN.
BAĞLARKENDE ÇOK BOL BAĞLAMA NE KADAR SIKLIKTA DEĞiŞTİRİYORSUN?

3 saatte bir değiştiriyorum.belki dediğiniz gibi gevşek bağlıyorumdur.normal gibi geliyor bana çok kontrol ediyorum ama.kızımda hiç böle bi problem yaşamamıştım şaştım kaldım bazen bezini taktıktan 10 dk. sonra bile mesela emzirirken çıkıyor yandan çişi.yinede paylaştığınız için teşekkürler

bence bezi küçük geliyor ve tam kapatmiyor olabilir.
ben prima kullaniyorum 3 numaraya gectim 1 hafta oldu..
çok da memnunum, gece uyanmadimi 6-7 saat almadigim oluyor banamısın demiyor :))

canm bencede bezın küçük gelıyor olabılrı yada bol bağlamışta olabılırsın.....bende ılk başlarda prıma kullandımf şimdi molfıx 3 numarayı kullanıyorum ıyı ıkısındende çok memnun kaldım..bıde bebişin pipisını yukarı doğru yapıyorsan bezde bıraz küçükse yada gevşekse çıkması çok doğal canım..2-3 defa benımde başıma geldı...

X