bebeğiniz sürekli huysuz ve ağlıyorsa

munise19

Guru
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
208
3
41
anneler bebeğiniz de ağlama nöbetleri oluyorsa emmeyi reddediyorsa ayrıca çok huysuz uyku düzeni bozulduysa, bazen ateşi çıkıyor ve terliyorsa muhakkak bir nedeni vardır.en yakın bir sağlık kuruluşuna gidip hemen idrar tahlili yaptırın.son günlerde yaşanan idrar yolu enfeksiyonu salgını varmış.idrar yollarında çıkan iltihaplanma bebeğinizi son derece etkileyip hatta kilo kaybına neden oluyormuş.ilaç tedavisine muhakkak başlamak gerekiyormuş.aylık kontrollerinizde sağlık ocağındaki doktorunuza bu durumu anlatın.idrar tahlili isteyin gerekirse kan tahlilide isteyin.kız çocuklarında idrar alması yapısal olarak zordur.eğer bu sorunu yaşayanlar varsa söyleyin size onun çözümünü yazarım. Diğer bir neden de orta kulak iltihabı olabilirmiş.ihmal etmeyin.bebişlerinize yardımcı olun.onlar sadece ağlayarak size hasta olduğunu söyler.sorununu anlatamaz.bebişlere iyi bakın anneleri.onlar sadece size muhtaçlar. senağlama

merhaba. kız çocuklarında idrar almanın kolay çözümünü yazabilirim demişsin, iyi olurdu. çok teşekkür ederim.

evet canım iye hakikaten önemli bir konu..benim kızım idrar aparken zorlanıyordu 2 aylık kadarken malum şu poşettelr eziyet hakikaten alıp tahlil yaptırdık çok şükür bişey çıkmadı ama şu yöntemi söylersen daha da sevinim çünkü beter bişey..sevgiler

idrar yolu enfeksiyonu varda fışkırır tarzda kusma oluyor.bizim ufaklık 2 sefer geçirdi.hala antibiyotik kullanıyoruz

kızlar bide bağırsaklarda da enfeksiyon olabilir.işin kötüsü aynı gaz sancısı gibi ağlıyo bebekler.benim bebeğimde hep ağlardı dıoktorlar hep gaz sancısı dedi.en son kakasından test yaptırdım..bol miktaarda mikrop çıktı..sudan bulaşıyormuş..çok dikkat ettim her zaman ama anlamadım nasıl oldu.sanırım banyoda falan su yuttu..sizde dikkat edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…