Bebeğiniz nasıl hareketli mi?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaşlar 29+2 günlük hamileyim erkek bebeği bekliyoruz .hiç uyumuyor galiba habire tepikliyor ordan oraya kayıyor.gece uyanıyorum bakmışım oda uyanık.öyle birşey ki haretlerini anlayabiliyorum mesala dirseği,başı ve ayakları hemen farkediliyor dr dediğine göre iç karnım darmış o yüzden hareketleri çok belirğin karşıdaki insan bile farkediyor.sizlerinki nasıl??sanırım benimki çok yaramaz olucak...

• Konu Sahibi EU1
maşallah hemde nasıl bazen acaba diyorum karnımı deldi mi hani kolunu bacagını dışarı çıkardı mı diye bakmak aklımdan geçmiyor degil yerimseniben :roflol: maaşalalh onlara maaşallah ben d rum en başda kıpır kıpır demşiti daha 9 cu haftada gerçekten öyle oynadıgında karnım saga sola gidiyor özellikle süt içince çok kıpır kıpır oluyor ay kıyamam onlara

• Konu Sahibi EU1
benim ic karnim genis,30 hafta 2 gün olduk..bugün bana bir tanidik karsidan görünce bebegin nerde dedi..benim karnim ice ve enine genisliyor galiba..zaten kiz bebeklerde sivri bir karin olmuyormus..
ama bende kizimin hareketlerini izleyebiliyorum,özellikle horon teptigi zaman..o benim minik hamsim:1hug:
özellkle babasini farkedince hareketleniyor..karnimi sekilden sekile sokuyor..canim kizim benim:1hug:

• Konu Sahibi EU1
benimkide kız ama yayık degil sivri nen :uhm:

• Konu Sahibi EU1
benimkide kız ama yayık degil sivri nen :uhm:

bu bilginin bilimsel bir daynagi oldugunu sanmiyorum bence sadece bir genelleme..cünkü bazi seyler multifaktöriyeldir yani sonuc bircok seyin ortak paydasidir..karnin seklide sadece bebegin cinsiyetine bagli degildir zannimca,anne adayinin soya cekimi vs de cok önemli..cok mu bilmsel konustum bana mi öle geldi:uhm:sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi EU1

yok cnaım bilimsel konuşmadın yani fazla bilimsel konuşamdın bend e zaten bunun hurafe oldugunu ve saçmalık oldugunu belirtmek adına yani dalga geçmiş olmak adına yazdım sen bri dr olarak yazman gerekeni yazdın o kadar

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1

böyle bilimsel bilgi verdiğin için sağol.daha açıklıyıcı olmuş...

• Konu Sahibi EU1
benim şekerim de sanırım hareketli kızlardan artık beni iyice tanıyor galiba çünkü elimi karnıma koyup konuştuğumda bir şeyler sorduğumda hemen karşılık veriyor beni çok şaşırtıyor.en çok babasının sesini duyunca heyecanlanıyor sanırım..bu arada benim karnım da bir değişik nerdeyse 8 aylık ama belli olmuyor pek bazı kadınlara bakıyorum 4 aylıkken kocaman oluyor sanırım benimki de yana doğru genişledi hamak ta yatar gibi yatıyor herhalde içim baya bir geniş dışarı pek taşmıyor içten içe büyüyor bebişim:)sırnaşık şey

• Konu Sahibi EU1
benım oğlumda maşallah cok hareketlı kızlar :) ozellıkle babasına cok tepkı verıyor artık ksıkanıyormuu sevıyormu anlayamadım

benim oglanda cok hareketli hele dun doktor donmemis ama cok hareketli donebilir dedi ve aksam 1 saaat hic durmadan biseyler yapti diyorum herhalde donmeye calisiyor

ayy yerım ben onun çabasınııı :) dönsunnn dönsunn öyle daha rahat edıcektır beyefendı

ayy yerım ben onun çabasınııı :) dönsunnn dönsunn öyle daha rahat edıcektır beyefendı

INSAALLAH CANIM ZATEN BUGUN RUYAMDA GORDUM DONMUS O KIPIRDADIKCA GOBEGIMDE BAKIYORUM AYAKLARI YUKARDA NASIL SEVINDIM TABI RUYAMDA

hay allah seni bebişim kıyamam alalhım hayırlısını naisp etsin saglıklı olsunlarda gerisi önemli degil birtanem demi ? ay bak bend eçok merak ediyorum benimki ne almede ya ayrıca birde kilosunu da merake diyorum scapulam nerdesin canım benim karamsar seni de çok merake diyorum nerelerdesin

Kizlar Ben Geldim Bebeğimin Hareketleri çok Güzel Zaten çok Hareketli Bir Bebek ... Sağliğina Allah şükür Iyi Ama Işte Birde şu Içerideki Kanama Olmasa çok Korkuyorum Dr.da Plasantasini Erken Birakma Olasiliği Var Dedi Ne Olur Dalarinizi Eksik Etmeyin Kizlar Ve Bebeğimize Sağsalim Kavuşalim Lütfen ...

allahım bebeklerimizin yoklugunu göstermesin kucagımıza sag saglim almayı nasip etsin inşaallah ve dahsı onlara bzilere saglıklı sıhhatli hayırlı uzun bereketli ömürle rversin inşaallah amin

şu an mozart dinliyoruz kızımla kızlar içimde bir sevinç var ama garip bir sevinç bir heyecan biz bu müziği dinliyoruz ve heyecanlanıyoruz kızım bu müziği duydugunda tekmelemeye başlıyor .... öyle bir his ki sanırım bu müziği seviyor bu müzik sanırım kızımı heyecanlandırıyor aynı annesi gibi senağlama gelecek ile ilgili planlar yapmamayı hayat bana çok önceki dönemelrde zaten ögretmişti ve ben bunu 21 yaşındayken evlendiğim de görmüştüm açıkcası yani bu konuda neler oldugunu neyi nasıl yapmam gerektiğini biliyorum artık ...neyse herşey gibi o da geçmişte kaldı kızım ve ben şimdi artık bir elmanın yarısından daha fazla bişeyiz o hareket ettikçe içim de vurdukça tekmeledikçe ve ben ona her zuzum benim kuşum benim dediğimde tepki verdikçe onun bana vermiş oldugu sıcaklık bambaşka bişey gözlerim doluyor bu durum karşısında canımın bir yerlerinde garip bişeyler oluyor....:uhm: onu kollarıma aldıgım zaman allahımın izniyle inşaallah bu duyguların tam anlamıyla ne oldugunu elbette anlayacagım ve o zaman canımın bir yerlerinde neler oldugunu daha fazla keşfedecegim.....dedim ya bugün içimde garip bir heyecan var siz sevdikleirmin mutlu haberleirni aldıkça kendimin de dogumunun yaklaştıgını gördükçe anlatılmaz tartışılmaz bir heyecan sarıyor bedenimi ve ben bunu her zerremde hissediyorum ne bileyim aglamak geliyor içimden mutluluktan aglamak heyecandan aglamak.... ne garip bişey canım yavrum benim ...bitanem rabbim bu duyguyu herkese tattırsın ve bizlere de saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin inşaallah amin

Son düzenleyen: Moderatör:
canım gerçekten çok güzel yazmışsın bazen insanlar sadece hamileyim diyor bazıları ise onu yaşıyor bende en az senin kadar yaşıyorum içimde her kıpırdayışı her tekmesi o kadar güzel ki güzel demekten de geç artık obenim ekmeğim ve suyum gibi oldu kımıldamadımı bir eksiklik varmış gibi geliyor çok seviyorum kızımı ALLAH HERKESE HAMİLELİK DUYGUSUNU TATDIRIR İNŞALLAH ...:asigim:

amin canım benim inşaallah amin hayatım evet ben de ona her dokundugumda sevdiimde diyorum ki SEN BENİM BAHARIMSIN HAYATIMIN ANLAMISIN evet gerçekten artık ben degli o var benim hayatım canım ona feda karamsar canım ona feda o benim herşeyim aynen aynı senin giiyim hareket etmedi zaman bend ekendimi yarım kalmış gibi hissedioyurm çok dogru ....ay şu günlerde bri gelsede kollarımzda olsak ve duygularımızı gene paylaşsak.....ne güzel olur

Inşallah Canim O Günleride Görürüz Benim Için Günler çok Yavaş Geçiyor Galiba Günleri Saymadan Edemiyorum Satdimmida Geçiremiyorum Neyse Artik Az Kaldi Yinede Inşallah Aliriz Kucağimiza Meleklerimizi Canmizi Içimizden Olan Parçamizi ...

saranurcum ne guzel yazmissin onlar icimizde kipirdadikca insan ne hos oluyor demi ben oturup saatlerce izliyorum hele bazen uyuyor herhalki boyle karnim yumusak oluyor babasi soruyor oglum nerde diye bende dur bak simdi uyanir diyorum ve elimi karnimda gezdirmeye baslayinca karnim birden sertlesiyor tekmelemeye basliyor tabi babasi hemen benim elimi cekip kendi elini koyuyor
bana diyor sen zaten hic kucagindan indirmiyosun insan birazda bize verir biz sevelim diyor
allahim ne guzel bi duygu o benim bize ait ne kadar tuhaf bisey
rabbim her isteyene nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…