bebeğiniz her sese tepki veriyor mu?

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
kızlar benim kızım herşeyde irkiliyor, hele öksürünce acaip irkiliyordu şimdi biraz alıştı, uyurken de aynı şekilde hemen uyanıveriyor. az önce inanın 40 dakikada odadan zor çıktım, tam kalkıyorum hoop uyanıyor, kapıyı açıyorum uyanıyor, gerçi sonra sallayınca gene dalıyor ama hep yanında olcaksın, sizde durumlar nasıl?

sanırım kızın sessizliğe alışmış bundan yapıyor
benim oğlum o kadar sese alıştıki daha doğrusu alışırdımki sessizlikte uyumuyor bence problem yok

canım ben de baştan beri sesli ortamda uyuttum alışsın diye ama şu sıralara dalma esnasında ise ya da yarı yarım uyuyorsa hersese irkiliyor..dalınca sorun yok..

odada 20 kişi konuşsun ruhu duymaz tosur tosur uyumaya devam eder ; ama kapı açarken gıcırdasın uyanır çok ilginç..:)))

ebnimkileride sesli ortamda uyumaya alıştırdım..dalana kadar bazı seslere irkiliyorlar ama dalınca tvnin sesi etkilemez yada konuşma sesi.. ama bazen eylülün dediği gibi kapı gıcırtısına uyanırlar bende anlayamadım..

benimki de aynı.öksürükten doğduğundan beri çok korkuyo.aniden yapılan herşeyden çok korkuyo.aslında korktuğu çok şey var.hapşuramıyorum mesala.içimde patlıyo sürekli.yada kaba sesli biri gelirse ondan da korkuyo ve dudak büküp ağlıyo.ce ee oyunu oynuyoz.o zamanda korkuyo beni görünce ama yine de hoşuna gidip gülüyo:)hemde ne gülme.kahkaha atıyo..ismiyle kim çağırırsa çağırsın mutlaka bakıyo.maşallah sübhallahh..çok akıllı ondan böyle dedi doktor:) yani algıları fazla açıkmış.herşeyi çabucak öğreniyo.nerdeyse tapşini yapcak.ayaklarını kaldırıyo vurmaya çalışıyoMAŞŞŞALLLAAH OĞLUMA

benim oğlumda birgün oluyor gürültü bile olsa fosur fosur uyuyor,birgün oluyor çıtırtıya uyanıyor.anlayamadık gitti.bazen gürültülü ortamda uyurken sehpaya bardak koy kalem koy ona irkiliyor.çok ilginç bu bebişler vallafisfisfis

benimkilerde sadece tvyi duymazlar
onun haricinde parmak ucumda yürürüm uyurlarken
doğduklarından beri tvnin sesi açık
onu duymuyorlar fakat başka seslere hemen uyanıveriyorlar
ses duyan çocukta çok zor oluyor
öksürmek için balkona çıkıyoruz biz onlar uyurken

derin aynı benim oğlanı anlatmışsın olmaz bu kadar benzerlik :içelim:

genellikle aynılar bebişler demekki.ben nefes almaya korkuyorum dalana kadar.ama dalınca kolay kolay uyanmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…