Bebeğiniz ağladiğinda gözyaşi oluyormu???

YASON

iki prenses annesiyim
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
338
1
46
Merhaba,
bebeğim neredeyse 2,5 aylık oldu ağlarken gözyaşı yok merak ettim sizin bebişlerinizde de gözyaşı yokmu acaba bu normal mi yoksa bir sorun mu var???fisfisfis

Allah allah ilginc benimki hafif mizildansa bile hemen gozyaslari akiyo :)

Bizimkindemi sorun var acep ?

Benim kızımında bir kaç kere sesi çıksın kucağına alma hemen gözyaşı akar.

Benim ablamın kızınında ağladığında gözyaşı olmazdı sonradan farketmişti. Doktor kontrolünde söylemişti göz yaşı damarlarının tıkalı olduğu ortaya çıktı ve birkaç tane kanalları açacak masaj yapmasını önermişti doktoru ve düzelmişti.

Gerçekten ağlarsa oluyor ama mızıldanıp dikkat çekme ağlamsında olmuyor.

ben de 2 gün önce farkettim
gözyaşı var ama sulanmış gibi oluyor damlayacak kadar yok
ama ben çok kötü oldum yaa gözyaşını görünce:KK43:((

benim minik kızımında başlarda olmuyordu 2buçuk aylıkken başladı gözlerden yaş süzülmeye kıyamıyorum ağzını buruşturup sonra geliyor gözyaşı ve 2 gündürde ara ara kahkahalı bi şekilde gülücük atıyo kısada olsa büyüyorlar minişler büyüyorlarr ALLAH AĞLATMASIN ne diyelim

Kızlar,oğlum ağladığında gözyaşı akmıyor,neredeyse 4.ayı doldurucaz..normal mi bu durum..sizlerde nasıl?bu akşam doktor kontrolüde var,orada da sorucam...

henüz bizdede yok, bazen cok uykusu geldiğinde ağlarsa sulanıyor gözleri şimdilik okadar

benim oğluş 2 inci ayda başladı gözyaşını akıtmaya minik kuzum beniiiim :)

Dün oğluşumun doktoruna sordum,gözleri sulanıyorsa şimdilik bu da yeterli dedi.illa gözyaşı akacak diye birşey yok dedi.içim rahatladı..

Kızlar,oğlum ağladığında gözyaşı akmıyor,neredeyse 4.ayı doldurucaz..normal mi bu durum..sizlerde nasıl?bu akşam doktor kontrolüde var,orada da sorucam...

benim bebişim verem aşısı olunca biraz ağladı hafif sulanma oldu ama gözyaşı akmadı. doktoruna söledim pek ağlamayan bir bebek :nazar: bi sonraki aşıda kontrol edelim dedi.
internetten okumuştum gözyaşı kanalları tıkalı olabiliyormuş diye bakalım nolucak

valla kızımın nye ağladığına bağlı göz yaşı canı acıyorsa evet akıyor.. ama naz yaptıgı zaman akmıyor.. ama o akan öz yaşları benimde içimi yak:a015:senağlamaıyor

benim bebeğim 3.5 aylık oldu ve zaman zaman ağladığında gözyaşı oluyor..ama çok üzülüyorum gözünden yaş gelmiş diye....aslında ağlaması bile sevimli geliyor bana ama. ağlamasalar keşke hiç üzülmeseler.. çok tatlı bebekler... çok seviyorum bebekleri...bebeğimi de en çok....

X