Bebeğinin kalbi duran anneler

seda0689

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2022
5
1
35
Merhaba 11 haftalık bebeğimin kalbi durdu 8 ay oldu ve hamile kalmak istiyorum başına gelen varmı nelere dikkat ettiniz birdaha yaşadınızmı

Merhaba 11 haftalık bebeğimin kalbi durdu 8 ay oldu ve hamile kalmak istiyorum başına gelen varmı nelere dikkat ettiniz birdaha yaşadınızmı
Başınız sağolsun benim de aynı şekilde bebek kayiplarim 3. kayiptan sonra pıhtılaşma testi istedi 3 gende ileri derece de pıhtılaşma çıktı sizde mutlaka tüm gebelik testlerinizi yaptırın

Başınız sağolsun benim de aynı şekilde bebek kayiplarim 3. kayiptan sonra pıhtılaşma testi istedi 3 gende ileri derece de pıhtılaşma çıktı sizde mutlaka tüm gebelik testlerinizi yaptırın
Pıhtılaşma testi yaptırdım şükür bişey çıkmadı eşimize gerek varmı acaba teste

Çok geçmiş olsun benim de ilk hamileliğimde 9.haftada bebeğimin kalbi durmuştu ve kürtaj olmuştum. Doktorum ilk hamileliklerde çok sık rastlıyoruz bu duruma demişti. Sonrasında tekrar hamile kaldım ve kızım şuan 9 aylık Umarım en yakın zamanda sağlıklı bir hamilelik yaşar ve bebeğinize kavuşursunuz.

Merhaba, bir buçuk yıl arayla iki defa aynı şeyi yaşadım. Pıhtılaşma sorunum çıktı. Son kayıptan bir buçuk yıl geçti henüz tekrar hamile kalamadım.

Eşinizle birlikte genetik test de yaptırabilirsiniz, devlette iki düşükten önce yapmıyorlar. Bana da ilkinde normal, çok sık rastlanıyor ilk gebeliklerde bu duruma dendi ama maalesef ikinciyi de ayni şekilde kaybettim.

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…