Bebeğinin hareketlerini hissedenler

ecrin bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
209
3
:CüvCüv:10 haftalık hamiş anne adayları.bebeğinin hareketlerini hisseden var mı?yada kaç haftalıkta hissettiniz ve cinsiyeti ne belli ise?:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

:CüvCüv:10 haftalık hamiş anne adayları.bebeğinin hareketlerini hisseden var mı?yada kaç haftalıkta hissettiniz ve cinsiyeti ne belli ise?:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

meraba arkadaşım ben bebeğimin ilk hareketini 16.haftalarda titreme gibi hissettim sanki titreşim vardı karnımda doktorum 20.haftada hissedersin dedi onlar bebekle ilgili deil dedi ama ben eminim 16.haftada hissettim daha sonra 20.haftada gerçekten çok yoğun hissettim artık titreme deil de tekmelemelerini hissettim eşimde daha yeni karnıma dokununca hissediyor canım senin daha çok erken

cinsiyeti belli mi? sağlıkla kucağına al bitanem.kafamçokkarıştı

slm kızlar benimde Allah nazarlardan saklasın 17 haftalık ilk hareketlerini 12.haftalarda hissettim şimdiyseartık yavaş yavaş tekmelerini hissediyorumçok şükür.......

ecrin bebek hayırlı olsun canım ..Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin canımm,,beni hatırladınmı bilmiyorum ama ben seni sohbetten hatırlıyorumm,,bende oğlumun hareketlerini 16 haftadan sonra hissetmiştimm

hayırlısı olsun canım Allah tamamına erdirsin ben 16.haftadan sonra hissetmeye başladım böyle hafif hafif seğirmeler oluyodu sonra yoğun olarak 20.haftalarda hissettim şimdi ise oğlum maaşallah bi oraya bi buraya tepeleniyo:))

ecrin bebek hayırlı olsun canım ..Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin canımm,,beni hatırladınmı bilmiyorum ama ben seni sohbetten hatırlıyorumm,,bende oğlumun hareketlerini 16 haftadan sonra hissetmiştimm

aaa evet hatırladım güle güle büyüt oğlunu bitanem.dileklerin içinde çok teşekkürler.öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…