Bebeğini Kaybetmiş Anneler İçin Daha Duyarlı Olmaya Çağırıyorum!!!

EvrimKuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
9.630
144
46
Arkadaşlar,

Bizler Kadınlar Kulubun de bir aile gibiyiz artık. Kim ne zamandan beridir bebek istiyor, kimin ne sorunu var hepimizin biliyoruz.

Konuyu daha fazla uzatmayacağım; bebeklerini kaybeden anneler var aramızda şu an,uzun zamandır evlat sahibi olmak isteyip te kucaklarına alamadan kaybeden anneler bunlar. Hepimiz hepimizi tanıyoruz, isim vermeye gerek yok.

Bu insanların acısı haliyle çok büyük. Bu arkadaşlarımıza karşı duyarlı olup acılarını hatırlatacak, onların yaralarını kanatacak davranışlardan uzak durmamız gerektiğini neredeyse hepimiz biliyoruz.

Bilmeyen arakdaşlara buradan sesleniyorum, kendi evlatlarınıza aldığınız beşikleri, kıyafetleri vb.. bir takım heyecanlarınızı bu acılı annelerle paylaşırsanız bu insanları tekrar tekrar yıkarsınız. Bunu anlamanızı rica ediyorum.

Yanlış mı düşünüyorum arkadaşlar, bu davranış kadar verilebilecek başka bir zarar var mı dır bu insanlara, bu nasıl bir vicdandır,insanlıktır????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…