Bebeğine fetal megasistisis tanısı koyulup sağlıkla kucağına alan var mı? 😔

3littlebirds

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
36
27
36
10+5 günlük hamileyim. Dün bebeğime mesane genişlemesi yani fetal megasistisis tanısı koydular ve kromozomal bozuklukla ilişkili olabileceğini söylediler. Testler önerdiler cvs gibi. Dünden beri araştırıyorum hep makaleler var, site içinde de çok yoruma denk gelmedim. Yaşayan varsa süreci anlatabilir mi? 😔

Benim de bebeğim 13 haftalıkken fetal megasistis tanısı kondu ve ankara şehir hastanesinde 12 saat sürdü normal doğum yaptırdılar 5 tane hap incirdiler ve gebelik sonlandırıldı 27 aralık 2019 da şimdi tekrar gebelik istiyorum ama aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum psikolojim tamamen bozuldu hala dün gibi unutamıyorum siz tekrar gebe kaldınız mı acaba

Benim de bebeğim 13 haftalıkken fetal megasistis tanısı kondu ve ankara şehir hastanesinde 12 saat sürdü normal doğum yaptırdılar 5 tane hap incirdiler ve gebelik sonlandırıldı 27 aralık 2019 da şimdi tekrar gebelik istiyorum ama aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum psikolojim tamamen bozuldu hala dün gibi unutamıyorum siz tekrar gebe kaldınız mı acaba
gerçekten çok zor, yaşayan bilir... 12. haftanın sonuna kadar dayanmıştım ama bebek çatlamaya başlayınca kürtaj olmak zorunda kaldım. Sizin daha uzun süre olmuş sanırım hiç unutulmuyor yaşananlar. Benim daha çok yeni 10 Temmuz 2020. Allah sağlıklı bebekler nasip etsin size de herkese de. Ben bebek için araştırma yaparken bu grupta çok çeşitli dertleri okudum, korkum iyice arttı ve dedim ki duadan başka çare yok ve kucağımıza alana kadar hep o korku olacak ve bu normal olacak...

Merhaba gebe kaldınız mı acaba

Bende megasististen dolayi 17 haftalik bebegimi kaybettim. Kesesiyle birlikte dogdu bebegik her seyi cok belirgindi yuzunu ellerini ayaklarini her yerini gordum ... Gercekten cok zor bi surecti. Bebegimin mezarina bile iki hafta sonra gidebildim hala acim cok taze 22 aralikta kaybettim bebegimi. Ben cok istiyorum yeni bir bebegimiz olsun ama esim hic istemiyor. Gercekten ailecek cok etkilendik. Umarim hayirli bi zaman da yeniden hamile kaliriz ve saglikli bebkler dunyaya getirebiliriz

Bende megasististen dolayi 17 haftalik bebegimi kaybettim. Kesesiyle birlikte dogdu bebegik her seyi cok belirgindi yuzunu ellerini ayaklarini her yerini gordum ... Gercekten cok zor bi surecti. Bebegimin mezarina bile iki hafta sonra gidebildim hala acim cok taze 22 aralikta kaybettim bebegimi. Ben cok istiyorum yeni bir bebegimiz olsun ama esim hic istemiyor. Gercekten ailecek cok etkilendik. Umarim hayirli bi zaman da yeniden hamile kaliriz ve saglikli bebkler dunyaya getirebilirsin

Sizi cok iyi anliyorum benimde 1 yili geçti ama acisi hiç gecmedi ayni şeyleri yasama korkusuna cok fazla oluyor ister istemez sizin de ilk gebeliginiz miydi

10+5 günlük hamileyim. Dün bebeğime mesane genişlemesi yani fetal megasistisis tanısı koydular ve kromozomal bozuklukla ilişkili olabileceğini söylediler. Testler önerdiler cvs gibi. Dünden beri araştırıyorum hep makaleler var, site içinde de çok yoruma denk gelmedim. Yaşayan varsa süreci anlatabilir mi? 😔
Merhaba aynı durum bizde de vardı maalesef

Bu arada bebeğiniz nasıl oldu

X