Bebeğinde böbrek genişlemesi olanlar yardımcı olabilir mi

minikfindik

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2013
2
0
herkese merhabalar;
28+4 günlük hamileyim ve ilk bebeğimiz. Allah kısmet ederse erkek bir bebeğim olacak 2 li taramam da bir sorun yoktu.19 haftalıkken 4d ultrasona girmiştim ve bebeğimin sağ böbreğinde büyüme var demişti doktor diğer böbreğinde Allah'ıma şükürler olsun bir sorun yok.problem olan böbrekte çalışır gibiymiş.o an yıkıldığım andı.başka bir doktora gittim aynı durumu söyledi böbreği 5,9 mmdi .geçen ay gittiğimde 10 mm olmuş demişti doktor.bugün tekrar kontrolüm vardı ve şuan 13 mm olmuş.bu durumla karşılaşan var mı acaba...her şeyin Allah'tan olduğuna inancımız var.kendimi alıştırmaya çalışıyorum bu durumla yalnız bugün doktor bebeğin suyu da eskisine nazaran biraz daha az gibi dedi aylık kontrollerimi 3 haftada bir yapmaya başladı.eli ayağı vs diğer bütün her şey normal görünüyor.ama artık netten bu durumu araştırmak incelemekten her an kendimi iyice bunaltıyorum sanırım.sizlerden dua istiyorum .ama bu durumla karşılaşan annelerden bilgi istiyorum beni ve eşimi ne gibi durumlar bekleyecek en azından hazırlıklı ve bilinçli olmak istiyorum.şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba oncelikle cok gecmis olsun benim oglumdada ayni durum vardi ama bizim degerlerimiz cok artmiyordu sol bobrekte ufak ufak buyume vardi, detayli usgye giriyordum her ay... Dr bebek dogduktan sonra kontrole devam ediceksiniz dedi suan oglum 1,5 yasinda cok sukur sorunumuz kalmadi, ins sizdede ayni durum olur... Dogduktan sonra kontrollerini yaptirin mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…