Bebegin saglıklı ama küçük olması ?

_Nohut_

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
277
235
Merhaba kızlar,
Bugün kontrolüm vardı 22 + 4 teyiz.
Doktorum geçen muaynede de söylemişti,
Bu muaynede tekrar baktı,
Kendisine göre bebegimin saglıklı ama küçük oldugunu söyledi,
Bana göre normal dedi sende iri bi kadın degilsin dedi ama yinede büyük hastaneye yönlendirdi,
Şuan çok üzgünüm bir sorunmu var diye,
Benzer durumu yaşayan yada önceki gebeliklerde yaşamış olan varmı ?
Bu benim ilk hamileligim ve bu bebegi çok bekledim

Kuzum bi rahat tut içini herkes kilolu ya da iri bebek doğurmuyor demek ki bebişin minyon olacak

Kuzum bi rahat tut içini herkes kilolu ya da iri bebek doğurmuyor demek ki bebişin minyon olacak

Cevabın için çok teşekkür ederim
Doktor başka hastaneye yönlendirince biraz korktum ve üzüldüm ama düşününce bende zayıf dogmuşum ve minyonum babasıda zayıf öyle iri yarı bi adam degil ondan olsa gerek inşallah

Tedbir amaçlı yönlendirmiştir illa kötü bir şey olacak anlamına gelmez ki, sağlıkla gelsin inşallah

Benzer gir durumdayız. Benim de bebeğim 2 hafta geriden geliyor. Karın çevresi özellikle küçük dendi. Başka hastanede perinatoloji de iç organlara bakıldı bir sorun yok çok şükür. İki hafta önce bunlar söylenmişti. Hala geriden geliyor. 35. Haftada 2200 gram dediler. Haftalık kontrollerime gidiyorum. Stresten uzak durmaya çalışıyorum. Siz de bebek hareketlerini sıkı takip edin. Hareketli olduğu için, nst nabız değerleri de güzel olduğu için içimi rahat tutmaya çalışıyorum. Sağlıklı olsun da biraz küçük olsun. Dünyaya gelen büyür.

Canım ben hiç o an soramadım neyi küçük neresi büyük diye ama ekrana girdigi verilerde bazen görüyordum oldugumuz haftadan daha geri hafta yazdıgını saglıklı olsun minyon olsun benim için sorun degil,
Hareketleri iyi hareketli bi bebek inşallah hastanede de herşey yolunda çıkar varsın minnak olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…