Bebeğin keseye düşme ve tutunma evresinin önemi? tecrübe ve bilgilerinizi bekliyorum

beatiful kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
199
0
38
meraba arkadaşlar eşimin teyzesinin bebişi vardı daha keseye tutunma evresindeydi yeni yeni oluşmuştu ama tutunammış bebişi düştü.
arkadaşlar bu evrenin önemi nedir yani nasıl hareket etmeli nasıl dikkatlilik gerektirir?
benim düşünceme göre dinlenmem gerekir eğilip kalkmaman, biyerlere çok fazla uzanmaman,çok fazla koşuşturup hareket etmemen dimşi yanlışmıyım ben böle düşünüyorum.
eşimin teyzeside son zamanlarda öğrenmişti bebişini ama şeytan dürter derler ya habire koşuşturmaya çalışıyodu, ev işi falan yapıyodu.
Ben dikkatsizlik yüzünden düştüğünü düşünüyorum bende gelecekte allah nasip ederse anne olmayı planlıyorum ve bu konuda tecrübeli annelerin düşünce fikirlerini bekliyorum.

canım ilk haftalarda yada gebeliğin yeni başladığı dönemlerde belki biraz dikkatli olmak gerekir ama bazen kimyasal gebelikte oluşabilmekte ve erken düşüklerin çoğunda bebekte olan problemden kaynaklanır allah hayırlısını nasip etsin allah senin de kalbine göre versin

canım tabiki hamileliğin başından itibaren dikkat ve özen gerekir.ama olacağı varsada oluyor.bir çok kadın çok dikkat etmesine rağmen düşük yapıyor, yada hiç dikkat etmeyenler çok sağlıklı hamilelik geçirebiliyor.eğer çocuk sağlıklıysa çok büyük bişey olmadıkça tutunuyor.büyük bi ihtimalle senin bahsettiğin hamilelik pek sağlıklı değildi.

Cnm Hersey Olacagina Variyoo. Kayinvalidem Anlatir Hep Eskiden Hamileligin Baasinda Son Gunune Kadar Tarlada Calisirdik Diye. Olsa Onun Basina Gelirdi Dimi. Tabiki Dikkat Etmek Gerekir Ama Abartmadannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…