Bebeğin kesesinin aşağıda olması problemi

senamia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
21
4
Merabalar, 6 haftalık hamileyim, doktor kese çok aşağıda hatta sınırda dedi, ama beta artışın çok düzenli 3 gün sonra tekrar gel bakalım kese yerini değiştirebilir dedi. Birazda iç tarafında kanama var dedi akan bir kan yok ama karnımın içinde kan varmış ve sadece folik asit verdi Sonuç olarak kaç gündür ağlıyorum çok korkuyorum aynı durumu yaşayanlar var mı? Ağrım, sızım, sancım yok, Lütfen içimi rahatlatın bebeğimi kaybetmek istemiyorum. .

Ağlayıp bebeğinizi de strese sokmayın. Eğer yaşayacağı varsa ne olursa olsun yaşayacaktır. K yüzden kalbinizi ferah tutun

Biyerde okudum bi kadının ki yukarıya doğru gitmiş 8. Haftalarda bende üzülmeyin onun dışa vuran kanaması vardı okudumaa göre

Teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur

Başka bı saufayada yazmıştım.Bebek büyüdükce kese yukarıya çıkıyor. Kanama da herkeste oluyor bende ilk gebeligimde yaşadım sizin dışarda kanama da yokmuş benim kanamam oluyordu. Bebek yukarı çıktıkça kanama alanı da yukarı cekilmis demişti doktorum :)bol bol dinlenin. İlk gebelikse çalışmıyorsaniz dinlenmek daha mümkün ,sıkıca tutunsun size. Benim kanamam olduğu halde hiç ağrım yoktu bisure sonra kanamamda durdu . kızım 5 yaşında :)icinizi ferah tutun. Sağlıkla kucağıniza almak nasip olsun

Zamanla yukarı çıkıyor bebek iyi düşünün iyi olsun strese sokmayın kendinizi bana progestan vermisti doktorum kanamada vardı bol dinlenin kendinizi yormayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…