Doğuma Hazırlık Bebegin cinsiyeti ve ovilasyon

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Sadece Ovilasyun gunu tek iliski ile bebegin cinsiyeti?

• Erkek

OY: 11 78,6%
  • Kiz

OY: 3 21,4%

• Ankete Katılan
    14

sblkal

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
462
1.447
Merhaba hanimlar
Burayi her zaman her konu icin takip eder yardim alirim simdi fikrinize ihtiyacim var

Belki cogunuz bu konuda bana olumsuz yorum yapacak ama bastan sunu belirteyim en onemlisi bebegimin sagligi AMA nefistir bu arkadaslar gonul ister neyin yoksa onu ister

Benim 4.5 yasinda bir kizim var allahim onu hep guldursun omrunu uzun etsin, tekrar bebek istedik bu seferde oglumuz olsun istedik sonuc olarak ben elimden gelen ve dogru bildigim butun her seyi uyguladim cok sukur hamileyim

1 dr ile ovilasyon takibi
2 test ile ovilasyon takibi
3 tek iliski
4 alkali olmaya dikkat
5 muhammed sureleri okundu
10. Haftamda drum bebegi %70 erkege benzetmisti simdi 13+4 de 80 kiz dedi

Sormak istedigim yumurtlama gunu tek iliski oncesinde hic iliski olmadan kizi olan var mi???
Dr un kiz deyip erkege donen bildiginiz var mi??
Simdiden tesekkurler hepinizin gonlundekine nail olmaniz dilegimle

Ben de biraz kız olsun diye uğraşaydım, bu kadar don yıkamazdım :KK53: sinir oldum, makinenin yarısı erkek donu:skandal:olaydı şöyle çiçekli böcekli elbiseler fena olmazdı.
Sen anlayamazsın:KK70:
3.ye inşallah:))

Canım erkek bebek isteyenler topigine gel yaptıklarını bizimle paylaş topikte rastgeldim kız denilip sonra erkek çıkan

Aktif canım konuşuyoruz etiketliycem seni gel tecrübeli arkadaşlar var

Geleyim canim beni anca onlar anlar
Canımcım seni iki çocuğu da aynı cinsiyet olanlar da anlar. Benim de iki oğlum var. Herkesin bari biri kız olsaydı, gelinlerin eline kaldın esprilerinden çok sıkıldım. Muhtemelen iki kızı olana da keşke biri oğlan olsaydı diyorlardır. Milletin ağzı çuval değil ki büzesin...
Şimdi gelelim bahsettiğin teorilere, yumurtlama günü teorisi genelde tutuyor. Düzenli adet görüyorsan tabiki. Ama yumurta takibi yaptıysan. Tam çatlama günü olan ilişkide erkek olma ihtimali artıyor. Hatta kadının orgazmı da erkek ihtimalini arttıyormuş.
Arkadaşıma 11. Hafta da erkek dediler. Sonra 13. Hafta da kız olduğu anlaşıldı. Doktorlar bazen yanılabiliyor.
Allah gönlüne göre versin inşallah canım

Merhaba hanimlar
Burayi her zaman her konu icin takip eder yardim alirim simdi fikrinize ihtiyacim var

Belki cogunuz bu konuda bana olumsuz yorum yapacak ama bastan sunu belirteyim en onemlisi bebegimin sagligi AMA nefistir bu arkadaslar gonul ister neyin yoksa onu ister

Benim 4.5 yasinda bir kizim var allahim onu hep guldursun omrunu uzun etsin, tekrar bebek istedik bu seferde oglumuz olsun istedik sonuc olarak ben elimden gelen ve dogru bildigim butun her seyi uyguladim cok sukur hamileyim

1 dr ile ovilasyon takibi
2 test ile ovilasyon takibi
3 tek iliski
4 alkali olmaya dikkat
5 muhammed sureleri okundu
10. Haftamda drum bebegi %70 erkege benzetmisti simdi 13+4 de 80 kiz dedi

Sormak istedigim yumurtlama gunu tek iliski oncesinde hic iliski olmadan kizi olan var mi???
Dr un kiz deyip erkege donen bildiginiz var mi??
Simdiden tesekkurler hepinizin gonlundekine nail olmaniz dilegimle
merhabalar benimde 10-12 haftada erkek demişti doktorum,daha sonraki aylarda 5 doktor kız dedi ama 8. ayımda oğlum olucagını ögrendim.. rabbim gönlündekini versin ..

merhabalar benimde 10-12 haftada erkek demişti doktorum,daha sonraki aylarda 5 doktor kız dedi ama 8. ayımda oğlum olucagını ögrendim.. rabbim gönlündekini versin ..

Saol canim yanitin icin benimde donmesini umut ediyorum allahim sada da gonlundekini nasip etsin

Peki ovilasyon gununue dikkat etmismiydin canim?

Canımcım seni iki çocuğu da aynı cinsiyet olanlar da anlar. Benim de iki oğlum var. Herkesin bari biri kız olsaydı, gelinlerin eline kaldın esprilerinden çok sıkıldım. Muhtemelen iki kızı olana da keşke biri oğlan olsaydı diyorlardır. Milletin ağzı çuval değil ki büzesin...
Şimdi gelelim bahsettiğin teorilere, yumurtlama günü teorisi genelde tutuyor. Düzenli adet görüyorsan tabiki. Ama yumurta takibi yaptıysan. Tam çatlama günü olan ilişkide erkek olma ihtimali artıyor. Hatta kadının orgazmı da erkek ihtimalini arttıyormuş.
Arkadaşıma 11. Hafta da erkek dediler. Sonra 13. Hafta da kız olduğu anlaşıldı. Doktorlar bazen yanılabiliyor.
Allah gönlüne göre versin inşallah canım
Yanitin icin tessekuurlwr canim
Ben hem ovilasyon takine gittim kezin olarak biliyorum catladiktan sonra tek iliski oldu

Acaba arkadasin ovilasyona dikkat ettimi hani oglan mis kiz olmus bende oyle olmayaydim

X