bebegin anne rahmine tutunmasi!!

hzlgms

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
178
6
34
merhabalar ben kasim 8 aksami regli gordum ve yumurtlama gunum olan 18-23 esimle iliskiye girdik hamile kalabilcegim en yuksek tarih 23 kasimdi ustunden 4 gun gecti ve dun aksamdan beri suren bi kasik agrim var bugunde yataktan cikamicak kadar halsizlik var ic camasirim iki gundur islak acaba bu bebegin rahme tutunma yolculugundan mi oluyor reglimde 6 aralikta lutfen cevaplarinizi bekliyorum

canım yumurtan çatlamış olabilir. rahme tutunma yumurta spermle buluştuktan sonra 7 gün gibi bi sürede oluyor.[/QUOTE]

yani rahme tutunmasina kac gun var

merhaba canm umarım mınıgın senınledır ama adet gununu beklemelısın
umudunu kırmak ıstemem ben hamıl kaldıgımda hıc anlamamıstım bıle
yanı belırtılerın bı manası yok herkezde farklılık gosterebılıyor
bı hafta kadar sonra rahme dusuyor bebek

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ya bnmde 11 i ama bilmiyorum hiç belirti yok kasık ağrımdan başka sizin belirtilerinz neler yazarsanız çok sevinirm

bende hc bır belırtı olmadı sadece ayaga kalkınca gozlerım kararıyordu ne bulantı ne kusma
yok memeler buyuyormus ucları sıyahlasıyormus falan ben cok okudum kafamı cok bulandırdım bence sız bulandırmayın arkadaslar
ınsan hıssedemıyor mikronluk şeyden bahsedıyoruz sonucta:)
cogu belırtıler 4. aydan sonr cıkıyor

insan bi umut diyo işte bende kasık ağrısı var bacagıma doğru vuran ama gebelikte nasıl olduğunu bilmediğim için alakası varmı anlamadım

insan bi umut diyo işte bende kasık ağrısı var bacagıma doğru vuran ama gebelikte nasıl olduğunu bilmediğim için alakası varmı anlamadım

işte dediğim gibi cnm çoğu belirti 4 5 aydan sonra cıkıyor benm 4 aylkken belım ve bacagım agrıdı
geneldede oyle olurmus drumla gorusmustum
bebek kasıklardan uste gobişe cikince legen kemıgıne baskı uyguladıgı ıcın bacak ve bel agrısı olurmus
bendede oldu cok fecı bence fazla takılma strestende adetın gecıkebılır umarım mınıcıgın senınledır

çok tesekkr ederm cnm nekadr stres yapmıcam desemde olmuyo ama denemeye calışıyorum inş bu ay bebeişim gelir

böyle böyle silik cıkıyo testde ıkıncı cızgıler bakın

çatlatma iğnesinden sonra 10 gün yalancı gebelik oluşuyor dımı arkadaşlar yanı bu Test benı kandırıyor şuan (

yani iğne vücuda beta hcg yüklediği için hamileymişsin gibi çıkıyor testlerde dımı (

öylemı ? degılmı? Hamıle olayım lütfen Catlatma ıgnesı Çatlamadan ben ÇATLIYCAMMMMMM

Eki Görüntüle 876994

canım aynı durum bndede var ne oldu geçti mi kasık ağrın yada doktora falan gittin mi benide bilgilendirirsen çok sevinirim

Selam arkadaşlar. Ben topiği sessiz sakin takip edenlerdenim. 6 aydır cocuk istiyoruz daha önce hiç hamilelikten şüpelenmediğim için yazmadım. Ama bu ay reglime 15 gün kala kasık agrısı başladı halada devam ediyor ara ara.Daha önce hiç böyle olmazdı acaba hamile olabilirmiyim fikrinizi söylerseniz çok sevinirim...

bence senin yumurtlama günlerin her gün veya bir gün arayla değerlendir bir kaç gün boyuncave kendini sıcak tut. çünkü kadınlar yumurtladıktan 14 gün sonra adet görürler yani yumurtluyosundur büyük bir ihtimalle.. birde akıntını takip et bugünlere yapışkan akıntıların oluyor mu ?

Canım yumurtlama günlerini geçtim o akıntılar felan bitti yumurtlamadan sonra basladı zaten ağrı 10 aralık ta regl olcam . ayrıca cvp verdiğin için teşekkür ederim

Canım yumurtlama günlerini geçtim o akıntılar felan bitti yumurtlamadan sonra basladı zaten ağrı 10 aralık ta regl olcam . ayrıca cvp verdiğin için teşekkür ederim

rica ederim . o zaman erken yumurtlama geçirmişsin.. hayırlısı olsun

Arkadaslar gecen ay kasim 8 aksami regli oldum ve yumurtlama gunlerim olan 18-24 arasi iliskiye girdik. Benim bu ayki reglimde 6veya5 aralikti simdi kalktigimda ise ic camasirimda pembemsi kahverengi akinti gelmisti ve sumuk gibiydi sadece kasiklarimda agri var normalde regli oldugumda belim karnim kasiklarim kopucak gibi agrir aglarim hatta ama bu sefer sinyal bile vermedi ben suanda ilk defa ayakta dolasiyorum acaba bu yerlesme kanamasimi cunku reglimede daha 3-4 gun var

Kızlar benim de adet günüm 3 gün gecikti.normalde en fazla 1 gün gecikirdi çok ağrılı olurum bide ben hemen anlardım olucağımı. 10 gün önce çok fena kasık ağrım başladı batmalar oldu akıntım çoğaldı bembeyaz krem gibi hatta günlük ped yetmedi normal pedle gezdim 1 hafta.ama şimdi geçti ağrılarım çok arada oluyo.Dün kan tahlili yaptırdım negatif çıktı.ondan önce idrar testi yapmıştım adetime 3 gün kala onda da negatif çıktı. ama ne bileyim içimde bi his var sanki hamileymişim gibi.bide kan tahlilinde negatif de çıksa geç döllenme olduysa hamilelik sonradan görülebiliyormuş.. Umudumu yitirmiyorum.. Uzattım ama bide kızlar akıntım 2 gündür koyulaştı ve idrarımın rengi açık kahverengi gibi oldu hiç olmuyodu böyle.. acaba geç döllenme olabilir mi böyle bişey yaşayan yada bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…