Bebeğimle tatile gitmeli miyim

Bebekle tatil

• Bebekle tatil

OY: 5 71,4%
  • Deneyimli anneler

OY: 2 28,6%

• Ankete Katılan
    7
  • Anket Kapalı .

KuzuUraz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
21
13
34
Merhaba yeni anneler..bbğim şuan 2.5 aylık ve ramazan bayramnda tatile gtmyi düşünüorz o zmn 3.5 aylık olmş olck..szce bn ve bbğim raht eder miyiz deneymli anneler yardmcı olablilrlrr mi karar veremiorum?

Biz 20 günlükken çıktık tatile bir sıkıntı da yaşamadık. Ancak uçakla gitmeyi pek tercih etmiyoruz biz dolayısıyla yakın çevreyi gezdik :)

2
Biz 20 günlükken çıktık tatile bir sıkıntı da yaşamadık. Ancak uçakla gitmeyi pek tercih etmiyoruz biz dolayısıyla yakın çevreyi gezdik :)
20 günlükken hep yatıolr en raht zamnlrı biz 3.5 aylık olcz bayrmda gdersek sürekli denz kenarnda emzrmk gece uykuszluk gaz sancılrı zor olur mu die düşünüorm bi yandan da acaba bakınır bütn gün yorulp uyur mu die düşünüorm çok ksrrszm yani

2

20 günlükken hep yatıolr en raht zamnlrı biz 3.5 aylık olcz bayrmda gdersek sürekli denz kenarnda emzrmk gece uykuszluk gaz sancılrı zor olur mu die düşünüorm bi yandan da acaba bakınır bütn gün yorulp uyur mu die düşünüorm çok ksrrszm yani
bence ; bebeğiniz arabaya bindiğinde yada kalabalık ortama girdiğinde çevreye tepkileri nasıl ilk önce bunu gözlemlemleyin.
gideceğiniz yer kendi yazlığınızsa çok sıkıntı yaşamazsınız ama bir otele gitmeyi planlıyorsanız çevrenin gürültüsü bebeğinizi çok rahatsız edebilir ve o rahatsız oldukça çevrenizdeki insanlarında tatilini çileye çevirebilirsiniz. emzirmek sıkıntı olmaz ama sıcakla ilk defa karşılaşacağı için buda sıkıntı yaşamanıza sebep olacaktır. yada 1 hafta değil mi çektiğiniz eziyeti hiç değilse sizde denize girerek üstünüzden atabilirsiniz :)

bence mutlaka gitmelisin, hep yabancıları örnek verirler ama inan bana doğrusunu yapıyorlar. havuz yerine denize sok, uygun saatlerde dışarı çıkart ve mutlaka git... sana eşine ve bebeğe müthiş bir deneyim

Desteğin için çok sağl çok bunldm gerçktn 3 yıllık evliliğime 2 hamilelk 1 amlyt sıkıştrdm ilk bebeğimide kaybttm vcudm çok yorgn gerçktn kocsmı ve bebeğimi çk sevyrm tek tutundğm onlr ama yıprndm ve yorldm snradn çkıo sıkıntılrın belrtileri
bence mutlaka gitmelisin, hep yabancıları örnek verirler ama inan bana doğrusunu yapıyorlar. havuz yerine denize sok, uygun saatlerde dışarı çıkart ve mutlaka git... sana eşine ve bebeğe müthiş bir deneyim
ste

Merhaba yeni anneler..bbğim şuan 2.5 aylık ve ramazan bayramnda tatile gtmyi düşünüorz o zmn 3.5 aylık olmş olck..szce bn ve bbğim raht eder miyiz deneymli anneler yardmcı olablilrlrr mi karar veremiorum?
aynen canım, benimde bebeğim 2

aynen canım benim de bebeğim 2 aylık tatile gidersek 3 aylık olacak ve bende aynı şeyleri düşünüyorum.bütün eşyalarını eksiksiz alırsak bi sorun yaşamayız galiba,benim bebeğim bir de beşikte sallanmaya alıştı, benim durum daha kötü

Biz 4,5 aylıkken çıktık tatile hemde sünnet yaptırıp :) hiç sorun yaşamadık 12 saat yol gittik hep uyudu arabada orada da akşam dışarda olduğumuz oldu ama hep uyudu pusetin de şimdi 1,5 yaşında çok hareketli o Zaman daha rahattı inan şimdi korkuyorum :)

Ve biz çok gezdik İstanbul - Fethiye - bodrum - Mersin - Nevşehir - Ankara 14 gün yaptık tatil hiç korkma çok iyi geliyor çocuğa gelince huysuzluğu azalmıştı

Pusetini al onunla sallarsın biz onunla salladık bazen örtüye koyup salladık uyuttuk

Ve biz çok gezdik İstanbul - Fethiye - bodrum - Mersin - Nevşehir - Ankara 14 gün yaptık tatil hiç korkma çok iyi geliyor çocuğa gelince huysuzluğu azalmıştı

Pusetini al onunla sallarsın biz onunla salladık bazen örtüye koyup salladık uyuttuk
Ohh supermis umarim sizinki gibi olur iki tane olunca bakalim tecrube edincez

Ohh supermis umarim sizinki gibi olur iki tane olunca bakalim tecrube edincez
Olur Can'ım en rahat dönemleri merak etme büyüdükçe çok zor ,bende o dönemler çok araştırdım hatta böyle diyenlere de bu kadar doğru olabileceğimi düşünmedim :) büyüdükçe daha iyi olur diye düşünüyordum :) ama öyle olmuyormuş :)

Olur Can'ım en rahat dönemleri merak etme büyüdükçe çok zor ,bende o dönemler çok araştırdım hatta böyle diyenlere de bu kadar doğru olabileceğimi düşünmedim :) büyüdükçe daha iyi olur diye düşünüyordum :) ama öyle olmuyormuş :)
Cok tsk ederim ☺

Tabiki de gitmelisin, bence nasıl alışırsa öyle gider....hiçbirşey de olmuyor hatta bağışıklık sistemi güçlenir yorulur temiz hava alır daha rahat uyur...benimki 1 haftalıkken gezmeye başladık, 3 haftalıkken uçağa bindi, hala da geziyor :)

Kızlarrr ne olur 5 aylık kziızımla gideceğim sıcak ve temiz izmir çevresi bir deniz tavsiyesinde bulunun nolurrrr

X