Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de sandalet giymistik geçen yaz hic sevmem ama mecbur yanıyordu

Pijama al klozette otururken değiştiriliyor hemen o kulotlar da. Kanaman da zaten azalıyo ayağa kalkana kadar. Ben iki kez kullandım ama ya yürürken birden artarsa diye hic gerek yokmuş ped yetermiş. Bi de benim bacaklar obez bacaği gibi sürtüyo birbirine iç kısım çok etli ben gecelik giyemiyom asla da koridorda yüruyemezdim. bi tane basit bi sey aldım koydum cantama kisakollu. O da önceden hastanede yatmak gerekirse açılma filan bakılırsa diye. Gerçi o anlarda da hastane önlüğü giyiliyor sanırım.

Aldığınız markanın modeli var mı? Bende araştırıyorum ona da bakayım madem

Kızlar bu kangurudan almak isteyen varsa ben satabilirim bana hediye geldiğinde bebeğim yeni doğmuştu kış diye hiç kullanmadık. Şimdide ağırlaştı ve sıcak terletir diye kullanmadım. Bir kere denedim sadece, uygun fiyata veririm yaa benim işime yarayacak bir şeyle değiştirebilirim.

Kızlar 210lu sleepy bebek bezi 2 no alıcam Bebekler birden büyüyüp numara değişiyor ya ilk ay için fazla mı sizce ??

Ben hastanede giydiğim pijama takımını şimdi de giyiyorum normal kendi bedenim almıştım zaten.
Hem alt üst hem de üstüne geçirilen kısmın görünen bulduklarımı ekledim. Düşünürsen koduna bakabilirim

Gecelik de şuydu;

Onunla fotoğraf yok

Terlik de basit bir şey al gitsin lcw dan almıştım rahat olsun yeter

Eklentiler

• 7F200E18-75A7-4A3C-9F67-E08136603102.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 55
  • 3D63DBCD-9C75-47EA-9013-DF5F7F5F8CB8.jpeg
    406,8 KB · Görüntüleme: 52
  • D0337BCA-FA7A-451F-A1AB-5653CC8CD80A.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 57
  • 1B380F9F-17AF-4E00-A394-262838808B15.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 54
Yok bacım benim için çok afilli bir takım bu
Bihter ziyagil gibi dolanamam ki ben ortalarda
Bana daha sade dümdüz bir takım lazım

baby turco nasıl? goon aklımda
Ben de o da sızdırdı beğenmedim. Ama ondan daha çok memnun olup devam eden var. Sleepyden memnun devam eden az. Geçen eşimin arkadası artik 5 numara filan kullanıyolar sızdırmaya baslamış. Siz degişik bi sey kullaniyodunuz memnun musunuz diye sormuş simdi 2 numara bez ortalama 300 vivarı olsa yeter 1e gerek yok. Sonra 3e gecilebilir ortalama bi bebekte. Eylül ortalama doğdu 3430 gram. Bir aylık 4250 oldu. 40 50 günlük filandi 3e gectik ama daha once de gecilebilirmis 5 kilo civarı.

baby turrcoda kaç no kullandın sen goonda kaç no ile başladın peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…