Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ayyyy çok güldüm yaaaa bende giyinmeyi hiç sevmem daralırım bana çekmez umarım
Bnm bebe de çıplak kalmayı seviyor yaz gelse de cıbıldak kalsa ağlayınca soyuyorum susuyor bana çekmiş sıcağı sevmiyor

Ya kıyamam. Nasıl oldu bittercim. Sizde var mıydı? Nerden geçti. Reflü olan bebeğin di mi. Ya çok üzüldüm.
Evet canım oğlumda bebişte
Eşim gripti ayrı odada kaldı sonra bmm boğazım şişmişti antibiyotik başladık bebekte aşı olmuştu ya ateşi çıkıyordu bn aşıdan çıkıyor diye düşündüm 2 gün sonra bn halsizdim serum taktıralım dedik bebişe de bakamıyordum oğlan da sabah anne halsizim beni de götür dedi dr gmuayene edince ınfulanza ve covid testi verdirdi
Bebişin aşıdan ateşi düşmedi dedik dr’a bebişide muayene etti bopazları kızarmış test ona da verdirdi ilaç kullanmıyorlar bebişin ağrısı var sanırım burnu tıkalı bekliyoruz iyileşmelerini

Hesap yapmaktan artık şu emojiden farkımız kalmadı galiba

Kesinlikle kesinlikle alt açma çantaları var ya ondan alın. Ben şimdi çantanın alt açmasını kullanıyorum. Hop kıvır kaldır bir şey değerse sil. Tek kullanımları katlamak bile bi işti.
Ev için ondan alabilirim
Ama dışarıda tek kullanımlıklar daha pratik olur diye düşünüyorum
Bu yüzden bir kaç paketde ondan almalıyım mutlaka

2 çok iyi bir rakam 3 günde 1 paket de öyle. Su ve pamuk ile temizleyenleri tebrik ediyorum

Kızlar 10 lu hastane çıkışını nerden aldınız.İsimli olana karar verdim ama isimsiz olana nerden alacağıma karar veremedim
İsimli almadım. Hastane çıkışı takımım da şuydu;

Yalnız Acıbadem hastanesinin verdiği takım çok daha kullanışlıydı:) evde hala kullanıyoruz. Tulumu falan çok pratik. Ortadan ve ayaklardan bütün çıt çıtlı. Şimdi alsam ona dikkat ederdim. Yandan çıtçıtlılar kullanırken bana pratik gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…