bebeğimiz olacak inşallah...

educa

cookieciğimin pabucu dama
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
109
1
46
merhaba, son adet tarihim 6 Mayıs 2009, kan testi değerim 6 Haziran'da 148, idrar testleri çift çizgi, doktorum karın ultrasonunda kese göremediği için pek tepki vermese de ben hamileyim değil mi?:sm_cool:

tebrik ederim
Rabb'im saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah
belki keseyi gormek icin erkendir

güzel temennilerin için çok teşekkürler, öyle olduğunu düşünüp sevincimi yaşamaya çalışıyorum şimdilik...yarın tekrar bhcg yaptıracağım...

tebrik ederim bence hamilesin. kese görmek için biraz erken. ne güzel... hihoyyyt

merhaba, son adet tarihim 6 Mayıs 2009, kan testi değerim 6 Haziran'da 148, idrar testleri çift çizgi, doktorum karın ultrasonunda kese göremediği için pek tepki vermese de ben hamileyim değil mi?:sm_cool:

canım tebrik ederim saglıklıca kucagına alırsın insallah

süpersiniz çok sağolun hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun:dance:

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

tebrik ederim canım...Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiiinnn...

aman da aman... hayırlı olsun inşallah educa, meleğine kavuşman, öpüp koklaman, kucağında hoppidi hoppidi yapman dileklerimizle...

imza: annesinin kuzusu ve yalel

:)

Tebrik ederim ...............
:ecrin_bebek: rabbim hayırlısıyla kucağınıza almak nasip etsin..............

merhaba arkadaşlar dün ki ultrasonum vajinal oldu ve kalp atışlarını duyduk çok şaşkın ve mutluyum, yalnız vajinamda bir yara varmış ve onun için cleocin vajinal krem verdi doktorum dün akşamda ilk defa uyguladım ...bu ilaç hakkında bilginiz var mı acaba?

herkesin umutları gerçek olsun sağolun.....imza yerine ticker ı nasıl koyacağım onu yapamıyorum yardımcı olurmusunuz okudum forumda ama denilen yer bende yok kullanıcı panelimde...

canım bende 5+4 gunluk hamıleyım benımde kese grundu ama bebek grunmedı daha 6 temmuzda tekrar gdecegım doktora ultrasona grecegımm merak etme erken oldugu ıcın grunmemesı normaldır son adetının ılk tarıhınden hesaplayabılırsın ne kadar hamıle oldugunu canımm kan degerın 2ye katlaması gerekıyor hersey gonlunce olsunn keseyıde bebısıde grursun merak etmeeee a.s.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…