Bebeğimin mukuslu kakası var.

Sentinus17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2018
755
773
28
Kızlar ben aptamil mama kullanıyorum. Bebeğim günde 1 2 kez emiyor. 3 gün önce bir anda biberonu itip çığlık çığlığa ağlamaya başladı. Eşim de meme ver deyince meme verdim. Direk emdi ve uyudu. 2 gün önce tüm gün meme aldı. Mışıl mışıl uyudu. 2 gündür kaka yapmadı. Sadece çiş yaptı. Bez sayısı da gayet iyiydi. 10 tane falan çıkıyordu. Gece yine çığlık çığlığa ağladı. Memeyi istemedi. Çekmeye çalışsa da süyüm yokru açıkçası. En sonunda mama verdim. Dün tüm gün mama aldı. Memede süt çok yoktu. Olanı çekti zaten. Bugün kaka yaptı. 3 günün sonunda olan kakayı buraya koyuyorum. Sizce neden böyle kalıp gibi yapmış?

kızlar kakası bu. Normalde daha açık renkli pütürlü yapıyor. Bu mesajı yazarken bezini doldurmuş çişini yapmış. Tam bezi çekecektim. Bayaa bir avuç kaka yaptı. Bu fotoğraftakinin aksine katı yapışık değil. Pütürlü. Daha bi tık açık renkli. 3 günlük kakasını yaptı sanırım. Maflor damla kullanıyoruz biz. Sanırım sorun anne sütüymüş. Çünkü dün nerdeyse hiç almadı anne sütünü. Bugün kaka yaptı çocuğum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…