Bebegimin kilosu??

zehracaner

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
69
9
30
Merhaba arkadaşlar. Ben 26 haftalık hamileyim. Kontrole gittim doktor bebeğimin kilosunun 993 g olduğunu söyledi. Sizce kilosu nasil iyi mi. Benim ilk hamilelligim. Acaba bebeğe daha çok kilo aldırmak için ne yemem gerekiyor.

google’a göre 800-900 gr arası oluyormuş. şeker yemek, pekmez bebeğe kilo aldırır ama annenin de şekerini yükseltip daha başka sorunlara yol açabilir. siz dengeli ve düzenli beslenirseniz bebeğiniz sağlıkla gelişir zaten

Evt haklı olabilirsiniz. Sağlık ocağında ne zaman kan versem sonuçlarımda demir eksikliği cikiyor bu yüzden keçiboynuzu pekmezi yemeye başladım. İnşallah bir zararı dokunmaz

Evt haklı olabilirsiniz. Sağlık ocağında ne zaman kan versem sonuçlarımda demir eksikliği cikiyor bu yüzden keçiboynuzu pekmezi yemeye başladım. İnşallah bir zararı dokunmaz
doktor demir ilacı vermedi mi? keçiboynuzu pekmezi düşük demiri yükseltmez maalesef, bitkisel kaynaklı demirin emilimi çok daha at. kırmızı et, ciğer, dalak iyi gelebilir ama o da tek başına yeterli olmaz eğer normalin altındaysa.

doğum sonrası da demir eksikliği oluyor. şimdiden önlem almanız gerek. bebişin de ilk 4 ay tek demir kaynağı anne sütü çünkü

Verdi ona rağmen düşük cikiyor diyorlar. Kırmızı et çok tüketiyorum. Bakalım inşallah düzelir

Bebek kilolu degıl Saglıklı olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…