Bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum

maviistanbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2022
157
69
29
Hanımlar bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Kürtaj olanların bebeği zor olur diyorlar ama ben olmak zorunda kaldım doğru mu bu

Hanımlar bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Kürtaj olanların bebeği zor olur diyorlar ama ben olmak zorunda kaldım doğru mu bu
Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun, ALLAH sabrınızı arttirsin.
Gorumcemin de 8 haftalık iken kalbi durdu sebepsizce kürtaj oldu. Kürtaj sonrası 1 kez adet gördü ve yine hamile kaldı.
Her söylenene kulak asmayın sabırla daha hayırlısını isteyin derim ben.

Doğru değil işini düzgün yapan bir doktor yaptıysa sıkıntı olmaz stres yapmamaya çalışın en büyük zorluk stres çünkü ☹️ ben de iki kere bunu yaşamak zorunda kaldım, ikinciden 8 ay sonra hamile kaldım(ilk 2 ay korunmuştuk)

Canım ben de 2022 ekimde boş gebelik yüzünden 7 haftalıkken kürtaj oldum biz eşimle 8 ay boyunca hep korunduk korunmayı bıraktığım ay haziranda hamile kaldım öyle diyenlere inanma inşallah en doğru zamanda kucağına alırsın sen de bebeğini

Ben de kürtaj oldum kendime zaman verdim rahim toparlasın sağlıklı olsun diye yaza kadar korunmayı düşünüyorum açıkçası
Yine olur neden olmasın hatta tam tersi bence kürtaj olunca daha kolay bile oluyor diyorlar doktorum bile dedi aman ha korunun bir kaç ay yoksa hemen bile direkt hamile kalırsın dedi bana

Ben de kürtaj oldum kendime zaman verdim rahim toparlasın sağlıklı olsun diye yaza kadar korunmayı düşünüyorum açıkçası
Yine olur neden olmasın hatta tam tersi bence kürtaj olunca daha kolay bile oluyor diyorlar doktorum bile dedi aman ha korunun bir kaç ay yoksa hemen bile direkt hamile kalırsın dedi bana
Ben de dün kontrole gittim 3.ay korunmayı bırakın dedi inşaALLAH Rabbim sağlıkla nasip eder 🤲🏻

X