bebeğimin kalbi atmıyor :-(((((

asistan27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
384
10
merhabalar arkadaşlar benim sorunum şu bugün itibari 8 haftalık hamileyim ve cumartesi doktora gittim doktor %95 sorunlu bir gebelik dedi kalb atışı yok ve bebek büyümemiş, bundan önceki bebeğimide 5,5 haftalıkken büyümediği için düşük yaptım ve sonra kürtaj olmuştum. galiba bunuda kürtaj yapacak doktor, kızlar ben bundan sonra be tür tahliller yaptırmalıyım benim gibi olan varmı acaba?genetik araştırmasımı yaptırmalıyım yoksa bebekten parçamı alıp tahlil yaparlar. yardımmmmmm

merhabalar arkadaşlar benim sorunum şu bugün itibari 8 haftalık hamileyim ve cumartesi doktora gittim doktor %95 sorunlu bir gebelik dedi kalb atışı yok ve bebek büyümemiş, bundan önceki bebeğimide 5,5 haftalıkken büyümediği için düşük yaptım ve sonra kürtaj olmuştum. galiba bunuda kürtaj yapacak doktor, kızlar ben bundan sonra be tür tahliller yaptırmalıyım benim gibi olan varmı acaba?genetik araştırmasımı yaptırmalıyım yoksa bebekten parçamı alıp tahlil yaparlar. yardımmmmmm

canim gecmis olsun ilk kezmi gitmistiniz kalp atisini gormeye yoksa bi kac kere gittinizdemi bu hukmu verdi doktor cnm

canım malesef bu konuda hiç bir bilgim yok.. Rabbim inş en kısa zamanda sana sağlıklı bir hamilelik nasip eder.. çok üzüldüm canım:KK43:

loracım 3. gidişimdi bu c.tesi karından bişey göremeyince alttan ultrasondan baktı bu sonuç çıktı hatta doktor keşke 2. gelişindede alttan baksaydık enazından elimizdeki veriler daha net olurdu dedi bekleyelim derseniz 10 gün sonra görüşelim dedi tabi ben ozamana kadar düşük yapmazsam çok moralim bozuk yaaaa

canım geçmiş olsun öncelikle eğerki kürtajla alınacaksa patolojıye yollayıp neyden kaynaklandığını öğrenebilirsin birde kromozyon testi yaptırabilirsin ama eşininde yaptırması gerekli sadece kan alıyolar zaten inşallah kötü birşey çıkmaz canım bidaha geçmiş olsun canım

bence genetik araştırması yaptırma gibi bir imkanın varsa yaptır derim çünkü ilk üç aydaki düşükler genelde sorunlu bebeklerden ötürü ortaya çıkar ve iki defadır hemen hemen aynı olayı yaşıyorsun...genetik araştırması yaptırmalısın bence..yanii ben olsam yaptırırdım..bebekten parşa alınıp incelenmesi hakkında bir bilgim yok..

canım ya gecmıs olsun aynı seylerı yasamıs bırı olarak senı cok ıyı anlıyorum ıns bısey olmaz rabbım bebısını korur eger kurtaj falan olacak dıyorsa mutlaka patoşojı sonuclarını ıncelet canım ıns bısey olmaz opt

loracım 3. gidişimdi bu c.tesi karından bişey göremeyince alttan ultrasondan baktı bu sonuç çıktı hatta doktor keşke 2. gelişindede alttan baksaydık enazından elimizdeki veriler daha net olurdu dedi bekleyelim derseniz 10 gün sonra görüşelim dedi tabi ben ozamana kadar düşük yapmazsam çok moralim bozuk yaaaa

canim bebekler sagliksiz olunca dusermis cok canini sikma tatlim bende iki dusuk yaptim malesef ikisindede kese bile gorunmemisti malesef peki bu ucuncu gidisim diyosun daha once gittiginde doktora kalp atisini gormusmuydunuz

ballım53 e katılıyorum yani bu ikinci tekrarlayan olaysa bence de bir baktırın
bu arada çok geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın inşallah
sana sağlıklı bir bebek nasip etsin

Canım çok geçmiş olsun Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin

canım geçmiş olsun öncelikle eğerki kürtajla alınacaksa patolojıye yollayıp neyden kaynaklandığını öğrenebilirsin birde kromozyon testi yaptırabilirsin ama eşininde yaptırması gerekli sadece kan alıyolar zaten inşallah kötü birşey çıkmaz canım bidaha geçmiş olsun canım

aynen bende böle biliyorum..... geçmişler olsun .. rabbim bir daha yaşatmasın...

cok gecmıs olsun canım bende ıkı tane dusuk yaptım ıkıncısının kalbı durdu 1 ay once kurtajla aldılar
adetten sonra 2 test verdı doktorum onları yaptıracagız sımdı
Allah sıfalar versın canım

hepinize teşekkür ederim ama keşke etrafımdaki insanlarda sizin gibi davransalar bana kimse beni anlamıyor eşim bile dün akşam benimle tartıştı, kendimi sanki kanser oldum sanıyorum o kadarki etrafımda baskı var

kızlar dün yani çarşamba günü adanada ünlü bir prof varmış ona gittim adamın muayene ücreti 200 ytl olsun dedik bi çare, oda baktı karnımdaki bebeğe ve evet kalb atışı yok dedi ve bundan biran önce kurtul dedi yani kürtajını ol gel seni testler yapalım tahliller dedi ve bana güldü olabilir 3 te olur 4 te olur düşük dedi bak sen 1 yıla 2 hamilelik sığdırmışsın dedi.patolojiyede gerek yok dedi yaptırma dedi.

X