Bebegimin kafatası

Zeynep emin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
7
1
23
Herkeze hayırlı günler arkadaşlar benim bir sıkıntım var ilk gebeligim şuan 21hafa 4 günlüküm ve dün kontrole gittigimde bebeyimin kafa capı 2. Hafta kadar geri de olduğu söylendi yani beyün icinde organlat normal dendi fakat üst şakaktan şaka olan mesafe az ufakmış o yüzden böyle birşey söylediler ama kesin bir sıkıntı olmadıgını anlamak için sıvı alınması gerekli diyorlar ne yapıcağımızı şaşırdık daha önce böyle bir durum la karşılaşan varsa bilgi vere bilirmi hangi yolu izlememiz gerekir ne yapmamız gerekir bilgisi olan lütfeln yardımcı olabilirmi

Merhaba,
Bizede bebegimizin kafasının küçük oldugu söylendi ama sonrasında her yerinin küçük oldugunu ögrendik yani vücuduyla kafası uyumlu şekilde normalden küçük geriden geliyoruz,
Sizinde bu şekildemi acaba ?

Detaylı ultrasonda mı söylendi bu?
Evet detaylı
yok Sadece şakak diyorlar yani kulaktan diğer kulağa 2 hafta kadar azmış gelişmesi üç yerde baktırdık ve öyle çıkıyor beyin gelişimi veya beyincik gelişimi normal diyorlar ama oda bir şüphe uyandırıyor ne yatıcağımızı şaşırdık 2 hafta sonra yine detaylı ultrasyona giricez olmadı ya emar yada sıvı alımı düşünüyoruz inş hiç gerek kalmaz

Bizede bi sürü şey söylendi ama ben sıvı aldırmadım,
İnşAllah Rabbim sizede bizede saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…