Bebeğimin ilk dişleri

Mutsuz Girl

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
69
17
32
Merhaba kızlar bebeğim ilk alt dişlerini çıkardı diş ağrıları devam ediyor biz üst iki dişi beklerken üstteki ön dişlerin yanındaki dişleri çıkıyor gibi belirdi artık çok korkuyorum bu işte bi anormallik mi var? doktora götüreceğim ama salı gününü beklemem gerekecek o güne akdar nasıl beklerim var mı aranızda böyle olan bu bı problem mi

Benim bebeğimin de söylediğiniz sırada çıktı. Doktorumuz çok gordugumuz bişey değil ama önemli bir sorun da değil, olabilir minvalinde konustu. Biz de fazla üzerine düşmedik açıkçası. Şimdi üstteki ön dişleri de çıktı.

Kızımın aynı şekilde olmuştu bir dönem minik bir vampir gibi gezsede hemen ardından ön dişler de çıkmaya uzamaya başladı. Bir sorun olmadı doktor bunun normal olabileceğini söyledi.

Merhaba kolaylıkla çıksın inş kaçıncı ayda ilk dişler çıktı acaba

Bütün çocukların öyle çıkar zaten. 3 çocuğum var benim üçünün de öyle çıktı

Anladım geçmişler.olsun size de . bi sorun çıkmadı dimi yemek yerken vs?

Kızımın aynı şekilde olmuştu bir dönem minik bir vampir gibi gezsede hemen ardından ön dişler de çıkmaya uzamaya başladı. Bir sorun olmadı doktor bunun normal olabileceğini söyledi.
içim biraz da olsa rahatladı sağolun internette sıralama şekli var bizimki uymuyor diye sorun mu var eyvah dedim

Merhaba kolaylıkla çıksın inş kaçıncı ayda ilk dişler çıktı acaba
Amiiin sağolun 9.ayda ilk alt dişleri çıktı tabii 6.aydan itibaren ağrılarımız basladı diş etleri baya kabarıktı ve kaşınıyordu tam 3 ay çektik sancısını şimdi 10 aylık üst etleri de şiş ve kaşınıyor bugün tesadüfen gördüm dişi belirmiş

içim biraz da olsa rahatladı sağolun internette sıralama şekli var bizimki uymuyor diye sorun mu var eyvah dedim
Bende çok şaşırmıştım. Oğlumun sıralama o internettekiler gibi çıkmıştı ama kızım işte bir dönem komik bir ağza sahip oldu. Geçti gitti şimdi daha büyük dişler çıkıyor. Dişleri uzun ömürlü, sağlıklı olsun miniğinizin

Amiin sağolun Allah razı olsun Allah miniklerinizi size bağışlasın

Benımki oyle cıkmadı
Önce alt iki ön diş
Sonra ust iki ön diş cıkıyor literatürde de
Benimkiler önce alt iki ön diş sonra üst yan dişler. Düzenli doktor kontrolüne de gideriz hep doktorumuz bi şey demedi. Diş doktorumuz da var. Oğlumun 6 yaş kontrolüne gidince bi sorayım merak ettim

Benimkiler önce alt iki ön diş sonra üst yan dişler. Düzenli doktor kontrolüne de gideriz hep doktorumuz bi şey demedi. Diş doktorumuz da var. Oğlumun 6 yaş kontrolüne gidince bi sorayım merak ettim
Allah bagıslasın donya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…