bebeğimin gözlerime bakarak emmesini özledim

zeynom08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
28
0
51
kızlar sizin bebişler ne alemdebilmiyorum amabizimki 3aydan sonra emmek istemedi.şu an 5.ayımızı bitirecez.önceleri uyurken emziriyordum şimdi geceleri emiyor.geçen gece ilk deffa mama verdim(gündüz zatenmama yiyordu) sanırım hepten emmeyi bırakacak.Çok üzülüyorum bebişimle emerken gözgöze bakışmayı özlüyorum.Benimle aynı durumdaolan var mı?(olmamanızı diliyorum) paylaşırsanız sevinirim.

canım benim bebeğimde 3 aydan sonra emmek istemedi.sadece uyurken emziriyordum.gündüzleri uyumasa aç kalıyordu ama ben ısrarla mama vermedim ve galip geldim artık gündüzleride emiyor.seni çok iyi anlıyorum aynı şeyleri bende yaşadım.keşke sende mama vermeseydin.bi dene bakalım geceleri bari verme.canım allah kolaylık versin gerçekten zor bi durum.

Offffffffffff yaa neden bu 3. ayda ne var bende aynı dertten muzdaribim acaba bazı bebekler için 3. ay dönüm noktasımıdır nedir benim bebeğimde tam üç aylıkken gündüz emmesini bıraktı geceleri emiyordu (zaten cok zayıf ve iştahsız bir bebek olduğu için) mama verdim. hoş mamalerida beğenmedi şimdi ek gıdalara geçtik mecbur uyurkende geceleri emziriyorum seni çok iyi anlıyorum zeynom08 arkadasım bende çok özledim bebeğimin gözlerimin içine bakarak kucağımda beni emmesini ama olmuyor işte sakın gece emmesini pes ettirme ama emzir mama vericeksen arkasından ver. ama mutlaka emzir gecede olsa emsinler yavrucaklar memeyi bırakmaları için daha cok erken:KK43:((

merhaba, benim kızım da 4.5 aylık. henüz emiyor şükür o konuda bir sorun yok ama azaldı tabi eskiye oranla..bence de önce emzirmeye çalış mamayı sonra ver canım..kolay gelsin zor durum, umarım bırakmaz emmeyi..

duyarlılığınıza teşekkür ederim arkadaşlar.Tavsiyelerinizbenim için önemli,deniycem

X