Bebeğimin burnu çok kaşınıyor!

firefly38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
180
3
Herkese merhaba.Kızım bugün tam 6 aylık oldu.Anne sütüyle besliyorum.Aşırı derecede burnu kaşınıyor.Özellikle son bir kaç gündür , bazen kendi elleriyle , bazen emzirme sonrası burnunu yüzüme sürerek şiddetlice burnunu kaşıyor.Bunu uykuya dalarkende sıklıkla yapıyor.Bugün de kısa kısa öksürmeye başladı.Yani tam öksürük gibide değilde hani numaradan öksürür gibi.Ama çok küçük olduğundan numara değildir dimi?İnternette biraz bakındım alerji gibi bir sonuç çıktıBu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Strese girdim gece gece....:1no2:

Benimde kızımın gözleri kaşınıyor gözlerini kaşırken burnunuda kaşıyor tam tutturamıyor yerlerini benimkide 6 aylık bende alerjiden şüpheleniyorum.Gözlerinide kaşıyorsa alerji olabilir polen alerjisi gibi bizim doktora telde bahsedince damla verdi polen alerjisi olabilir dedi doktora götürürsen gelişmelerden haberdar et canım merak ettim ne diyecek bende 6. ay kontrolünde konuşacağım bakalım ne diyecek alerji testlerinide yaptıracağım

Salı günü doktora götüreceğim inşallah alerji değillerdirHaberdar ederim cnm.Geçmiş olsun

Sonunda rahatladım.zemuszemus.Doktorumuz alerjik olmadığını söyledi.Genellikle uykuya dalarken yapmasınıda uykuya geçişte olabilecek normal belirtilerdir dedi.Kısa kısa öksürük içinde pozisyon değişikliğinde geçtiği için mide asidine bağladı.Zorlandında ki genelde yüzüstü yattığında yada otutttuğumda öksürür gibi yapıyordu.Alerji olabilmesi için kızarıklık ,döküntü ,burun akıntısı ,gözlerde şişlik olması durumunda endişe etmelisiniz dedi.Kısacası ben çok rahatladım.He bu arada küçük asyam büyümüşte dişleri çıkmaya başlıyormuş.Damak epey sertleşmiş ve beyazlamaya başladı.Ateşi çıkabilir, huysuzluk yapabilir ama benim kızım büyümüş ya:)))Umarım sizinde bebeğiniz sorunsuz atlatır.bilgilendirirseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…