Bebeğimi kaybediyorum:(

heath

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
20
0
Bundan 6 hafta önce hayatımın en güzel haberini almıştım.Bir anne adayı olduğumu öğrenmiştim.Okadar mutlu oldukki ki ilk bebeğimizdi o bizim ilkimizdi.herşey normal giderken bebeğim yedinci haftasına girdiğinde kahverengi leke gelmeye başladı.O zaman anladım bir terslik olduğunu ben doktora bebişimi görmeye gittiğimde onun gelişmemiş olduğunu ve düşük riski taşıdığımı öğrendim ve o an yıkıldım.Şimdi öğrendiğimizden beri sürekli yatıyorum hiç kalkmıyorum.ama leke gelmeye devam ediyor ve kana dönüşmeye başladı.ÇOK üzgünüm bebeğime bakamadım onu tutamadım kayıp gidiyor ellerimden pazartesi dokrota gidicem ve herşey belli olacak sabrediyorum ama ümidim iyiyce azaldı.Biliyorum her işte bir hayır vardır ama elimde değil çünkü üzülüyorum bebeğim ne olur bırakma beni tutun anneciğine ne olur yavrum.SENİ ÇOK SEVİYORUM:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama

allahım bebegini sana bagıslasınn.....iyi düşün iyi olsunn....konus onunla...bende aynı seyi yasadımmm..hep yalvarırdımmm sana cok ihtiyacım var....bırakma diye .....BIRAKMADIIIII...5 AYLIK HAMıLEYıMMM....morelini yüksek tut .....allahım bebegini korusunn.....

canımcım çok geçmiş olsun neler hissettiğini anlayabiliyorum. Allah!ım bebişini sana bağışlasın:Saruboceq:

AMİN inş bebişim beni bırakmaz inanın çok dua ediyorum güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.İyi düşünmeye çalışıyorum ama bir yerde kopuyorum ve gözlerimden akan yaşa engel olamıyorum.Güney inş bende senin gibi bebeğimin büyüdüğünü görebilirim allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inş darısı başıma dualarınızı eksik etmeyin ne olur...

sağlıklı bir bebek kolay kolay annesini bırakmaz canım herseyde bir hayır vardır zaten dünyada kısmeti yoksa ne yapsan durmaz ben yedi bucuk ay yattım yerimde hic kalkmadan sonra erken doğum ve bebegim üc gün yasadı keske ilk dönemde düsseydi diye cok düsündüm bu kadar acı cekmezdim

heath canım üzülme moralini yüksek tutmaya çalışşş sadece sevgini verrr seni bırakmıycaktır

haklısın janet bende hayırlısı ne ise o olsun diyorum ama işte üzülüyor insan doktorumda zaten büyük ihtimalle genetik bir bozukluk olabaileceğini ve vücudun bağışıklık sistemi bunu tanımayıp atar dedi ama bakalım.Ben sabredip dua ediyorum Allahıma sığındım herşeyin hayırlısını nasip etsin bize.

canım Allah yardımcın olsun umarım bebişin bırakmaz seni

g.olsun dedıgın gıbı herseyde hayır vardır belkıde sakat bı bebek olabılırdı sonucta dr soledı bısı var dusen bebek saglıksız olurmuıs uzulme ıns gene gebe kalırsın bu zor bı durum gercekten bende hamıleyım ve korku her donemde olur cunku artık annelıge adım atmıs oluyoruz

canım ben de gecen ay kaybettim sakın lavabo harici ayağa kalkma çok yavaş haraket et sana verdikleri ilacın dozu da önemli tabi bana gün de 3 adet vermişlerdi başka bi doktor 6ya yükseltti gerçi bunların hepsi bahane canım sağlıklı bebek ne olursa olsun tutunur hep hayırlısı olsun diye dua et biliyorum çok zor ama Allah eminim ki hayırlısını verecek

benimde 6 ay önce gelişim bozukluğu sonucu düştü..bende de önce kahve rengi akıntı geldi.sonra kırmızı oldu...ve o akşam düştü..dr bana hiç ilaç vermedi..ultrasonda gelişim bozukluğu olduğunu görüyorum dedi.sağlıklı bir gebelik değil ,bunun için sana ilaç verip sağlıklı olmayan bebeği orada tutamam dedi ve vermedi.zaten dr gittiğimin akşamı da düştü....

kızlar geçmiş olsun kafaya takmayın yoksa hormonlarınızın dengesi bozulur ve adetleriniz düzensiz olur

geçmiş olsun canım ço kkötü bir durum bu tabi anlayabiliyorum.ama diğer arkadaşlarımında dediği gibi sağlıklı bi bebekse zaten sana tutunacaktır.umarım bebeğin seni hiiç bırakmaz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…