Bebeğimi Kaybediyorum

canım bardagın dolu taraından bak ki hayır olsun. soyl dusun. bbeginin yasaması icin %50 sansın var. ne kadar buyuk bir sans. hemen bu bebegi gozden cıkaıp yenisini dusunme. yani e hastalıklarda bile %1 umut oldugu icin insanlar o %1 in pesinden kosayor. yani demek istedigim olumlu dusun. sen bebegini dusunmeye ona muzk dinletmeye nu sevmeye devam et. sevgi sozcukleri soyle. mutlu et. sen de mutlu ol ki bebegin hissetmesin. hemen hissediyormus.
vefat ederse de dusun melekler aldı onu. sana sefaat eder belki oteki dunyada. yeni bebegin de olur neden olmasın. dusuk yapan kadınlar hamile kalamasaydı dunyanın sonu gelirdi.
su an cok uzuntuyl bunları soyluyorsun ama bir kac ay sonra bunu gulerek anlatacaksın. hadi uzulme ve bebegini hayatta tutmak icin ona bu dunyayı sevdir. elinden geleni yap ki bir melek bizi bırakıp gitmesin.

Çok teşekkürler kızlar.Bakalım birazdan doktora gidicez.Ümidimi kaybetmek istemiyorum.Ama artık ümitlenecek bişeyde kalmadı.Bildiğimiz adet görüyorum.Doktor düşürüyorsundur ,gelince bi bakarız parça kaldıysa alırız dedi.Herşey allahtan.Ne diyim çok üzgünüm ama bunda da vardır bir hayır.

canım hiç üzülme gerçekten senin yaşadıklarını bende yaşadım,hep kahverengili akıntım vardı sonunda kanamaya döndü ve kaybettim ilk bebeğimi ama 3 ay sonra tekrar hamile kaldım ve şimdi 14 haftalık hamişim ve herşey yolunda çok şükürr ben de çok üzüldüm ağladım ,ama hayırlısı böylemiş kaybettiğin bebeğin yerini Rabbim sağlıklısını verince inanki o çektiğin acıları unutacaksın,demekki bunu yaşamamız gerekiyomuş imtihan ediliyoruz,sabret bak Rabbim en kısa zamanda seni mükafatlandıracak,zaten henüz kalbi oluşmamış o kadar küçük benimde 6 haftalıktı şimdi aklıma gelince içim cııız ediyo tabi ama şimdiki bebeğimi düşününce mutlu ve huzurlu oluyorumm

Eminim bunu okuyan herkes senin için dua edecektir.İnşallah herşey düzelir içini ferah tutmaya çalış.

Canım benim sen gönlünü ferah tutmaya iyi şeylşer düşünmeye çalış.Daha gençsin Allah herşeyin hayırlısını versin önünde uzun nice yıllar var.Biliyorum Sabretmek beklemek çok zor.Ama kendini ne kadar çok üzersen hem bebişinin tutunması zorlaşır hemde 2. bebeişin geliş zamanını uzatırsın.
kendine dikkat et.

canım düşükbebek oluşumunu engellemez
bak bana 4 tane maşallahh ama olsunn gebe kalmasam ben kalamıycamm
o senin meleğin olacakk ahirette
,ama inşallahh sorunun çabuk geçerdee bebeğin tekrar tutunur sana
bebek sahibi olmak önemli değil
hayırlı evlada sahip olmak önemlii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…