bebeğimi kaybediyorum sanırım:(

dodidmr

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
32
0
38
senağlama:çok üzgünüm:arkadaşlar bende 5 gün önce test yaptım ikinci çizgi silik çıktı adetimden de 4 gün geçmişti sonra doktora gidip kan testi yaptırdım hcg değerim 67.50 çıktı doktorum düşük ve dış gebelik riskim olduğunu ve bu değerin yükselmesini söledi ve ben akşamına adet oldum çok az kan geliodu bugün yine test yaptırdım değer 15.30 düşmüş doktorum kimyasal düşük yaşıosun dedi çarşamba bakalım tekrar sıfırlanması lazım dedi ama bugün kanamam da durdu kafam karıştı şimdi benim tekrar test yapınca tekrar yüksel olasılığı varmı sizce çok moralim bozuk çok istemiştik bilgilendirin lütfen ihtiyacım var

canım seni üzmek istemem bende 5 ay önce bebeğimi düşürmüştüm aynı değerim git gide düştü ama senin kanaman durmuş yarın yine bir test yaptır ...

evet bugün durdu kanamam zaten iki gün oldu kanamam ve çok az ama işte beni korlutan değerin düşmesi umarım geri yükselir sence yükselme ihtimali varmı

cnm geçmiş olsun değerın düşmüş bende yaşadım aynısı üzülme lütfen hakkında hayırlsı böyleymiş.. tekrar hamıle kalırsın sağlıklısın ne güzel.. sevgıler cnm benım

tşk ederim cnm ii dileklerin için ama üzülmemek elde değil çok umutluydum umarım bidaki sefere herşey yolunda gider

ay inşallah yükselir değerin ve hamilesindir umarım
ama terside olursa üzülme her seyde bi hayır mutlaka var
sonuçta hamile kalabiliyosun bi daha olur

kimyasal gebelik olabilir tatlım büyük olasılıkla sakın üzülme sakın bende geçirdim şimdi 5 haftalık hamişim hiç kötü bişi diil içini rahat tut sonuçta hamile kalabiliyorsun bunun için şükret tatlım

evet kimyasal gebelik olabilir...bende geçirdim ama korkacak bişey yok..1 ay sonra tekrar hamile kalabilirsın a.s

canım malesef canım üülerek söylüyorum değerin tekrar yükselmez... muhtemelen kimyasal gbelik bende yaşadım geçmiş olsun canım...

gecmıs olsun canım bende yasadım kımyasal gebelık ama uzulme 1 adet donemın gectıkten sonra hamıle kalabılırsın

tşk ederim verdiğiniz destek için dün doktora gittim ve evet kimyasal gebelik kendi kendine değerim düştü doktorum kürtaja gerek kalmadığını söledi ve önümüzdeki ay tekrar hamile kalabilceğimi söledi ama benim önce tekrar güvenimi kazanmam gerek çünkü yine aynısı olur die korkuyorum seneye çocuk yapmaya karar verdim

cnm gecmiş olsun bende yaşadım aynısını insanın elinde değil çok üzülüyo çünkü çok istiyoruz. ama çoçuk fikrini erteleme bence sonra cok korununca olması dahada zor oluyor en azından kendi adıma öle ben 2 yıılık evliyim 1 yıl korundum 1 yıldır istiyorum olmuyor keşke korunmasaydım diyorum Herseyin hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…