bebeğimi halıdan nasıl koruyacağımmm

tencerekapak

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2012
12
0
merhaba kızlar..
ya shaggy halımı temizleyemiyorum içine bir sürü şey kaçıyor. Hatta geçen gün küpemin arkası düştü ve kayboldu halıda bulamadım da.. ben hiç bişeyi bulamıyorum ama maşallah kızım buluyor. 9 aylık bebeğim var henüz yürüyemiyor, emekliyor ve sürekli yerlerde. Benim bulamadığım her şeyi halımın içinden buluyor ve ağzına götürüyor. Şimdi bebeğimi koruyabilmek için iyi bir süpürgeye ihtiyacım varr. Çekim kuvveti yüksek olmalı ki temizlesin çeksin halıdaki her şeyi. Haftasonu teknosa'da baktım bi philips'in performer pro'su var. ama eski model şu toz torbalılardan. yalnız onlar daha kuvvetli oluyormuş su haznesi olanların emiş gücü daha azmış. performer pro kullananlar var mı ?? memnun musunuz?? teknosada denedik valla televizyonları harekete geçirdi nerdeyse ama emin olamadım shaggy halı kullanıp da temizlik önerisi olan var mı???

ben evlendiğimden beri dyson origin dc37 kullanıyorum o kadar emiş gücü var ki halıdan herşeyi sökerek alıyor resmen çok memnunum. ama biraz pahalı. isterseniz internet sitesinden özelliklerine bir bakın derim ben, yorumlar da çok iyi.

merhaba. %100 polyamid halı kullanmanız gerekli. anti bakteriyeldir. doktorların astım hastalarına tavsiye ettigi halıdır. internetten arastırın bulabilirsiniz. facebookta isimli halı olarak aratın onlar polyamid halı satıyor diye hatırlıyorum.