bebegimi gordum

nalam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
131
3
bugun dr kontrolum vardi ve bebegimi ultrasonda gordum henuz bir nokta kadar , doktor herseyin yolunda oldugunu soyledi , mubarek gunde aldigim en guzel haber ve hediye bu
kizlar hepimiz icin cok dua edecegim bu aksam allahim hepimizin yuzune gulsun insallah, isteyen herkese nasip etsin sagliklisiyla.

canım gözün aydın ne güzel mutluluktur heralde allah tamamınada erdirir inşalllah

ne güzel canım o küçücük keseyi görmek insanı nasıl mutlu ediyor değilmi hele bide kalp atışlarını duy bak çok güzel bişi rabbim bu mübarek günde isteyen herkese versin...

bugun dr kontrolum vardi ve bebegimi ultrasonda gordum henuz bir nokta kadar , doktor herseyin yolunda oldugunu soyledi , mubarek gunde aldigim en guzel haber ve hediye bu
kizlar hepimiz icin cok dua edecegim bu aksam allahim hepimizin yuzune gulsun insallah, isteyen herkese nasip etsin sagliklisiyla.

Çok sevindim senin adına. allah inşallah kucağına almayıda nasip eder.
bu arada herkesin kandilini kutluyorum kızlar.:enbuyukkk:

mrb canım. ben de bu gün ilk kez gördüm bebeğimin kesesini. 10 gün sonra da kalp atışları inşallah. daha çok küçük 5 hafta 5 günlük. inşallah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli büyürler. şu mübarek gün herkese dua edelim bence de. Allah herkesin gönlünün muradını hayırlısıyla versin

X