bebeğimi gördüm bugün

M

MY DEAR

Ziyaretçi
kızlar bugün ultrasonda bebeğimi gördüm kalp atışlarını duydum çok güzel bir duygu 15 mm olmuş allah herkese yaşatsın bu duyguyu:sm_cool::teytey::hooray:a.s.

allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. inşallah bizlerede tattırır allahım o güzel duyguyu..

ayyyyyyyyyy ne mutlu sana...:nazar: senide babayıda tebrik ederim.. rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsin inşallah..:nazar:.darısı başımıza...a.s.

tebrik ederim canım, darısı tez zamanda hayırlısıyla başımıza inşallah...........

kızlar bugün ultrasonda bebeğimi gördüm kalp atışlarını duydum çok güzel bir duygu 15 mm olmuş allah herkese yaşatsın bu duyguyu:sm_cool::teytey::hooray:a.s.
gözün aydın canım allah tamamına erdirsin.

Gözün Aydin Tatlimm
Rabbim Sağlikli Sihatli Kucağina Almayi Nasip Etsinnnn

canim ya inan cok sevindim bitanem allah kucagina alacagin gunleride gosterir isallah ne guzelllll:teytey::teytey::teytey:

ne güzel inşallah büyüdüğünü gör

Allah Hayirlisiyla Sağlikla Kucağina Almayida Nasip Etsin.allahim Isteyen Herkese Nasip Etsin Bu Duyguyu

gözün aydın cnm kaç haftalıksın şimdi?

Allah Hayirlisiyla Sağlikla Kucağina Almayida Nasip Etsin.allahim Isteyen Herkese Nasip Etsin Bu Duyguyu

allah senide bir avazda kurtarsın inşallah canım cinsiyeti ne bebişinin:dance::sm_cool::teytey:

canim ya seninle ayniyiz ikimiz bugun bende doktordan geldim simdi benimkide 15 mm olmus dogum tarihlerimizde ayni seninle bakarsin ayni gun dogururuz senin bebisin sekli semali tam bellimi benimki belli degil erkek bebeklerininki erken belli olurmus sanirim benimki kiz zaten oyle hissediyorum sen ne hissediyosun kizmi erkekmi

allah hayırlısıyla kucagına versın ınsllah dun bende ultrasyona gırdım fakat daha yenı oldugu ıcın gozukmedı ınsallah bıdahakı gıtmeme gozukur

my dear merhaba, aramızda 2 gün var sadece. benim bebeğim de aşağı yukarı seninki kadardır herhalde. daha önce görmüş müydün bebeğini?ben 6+2 iken vajinal ultrasonla gördüm çok küçüktü. 3 gün sonra karından sadece kese göründü. cevaplar için şimdiden teşekkürler.

ayyyyyyyyy canım ins bisde yasrıs o duyguyu rabbim tamamına erdirsin canımmmmmm

canım gözünaydın..bende bugün duydum kalp atışlarını bebeğimin..inanılmaz güzel bir duygu.Allah herkese nasip etsin

gözünaydın canım bende çok heyecanlanmıştım kalp atışlarını ilk duydugumda seninle aramızda 1 gün var herhalde benimde 7+5

canim ya seninle ayniyiz ikimiz bugun bende doktordan geldim simdi benimkide 15 mm olmus dogum tarihlerimizde ayni seninle bakarsin ayni gun dogururuz senin bebisin sekli semali tam bellimi benimki belli degil erkek bebeklerininki erken belli olurmus sanirim benimki kiz zaten oyle hissediyorum sen ne hissediyosun kizmi erkekmi

canım bayağı belli kafası oluşmaya dönmeye başlamış dedi dr.resme bakınca belli oluyor fasulye kadar dedi ikimizinde s.adet tarihi22 mart aynı gün olur belki vallah benim bir kızım var 5 yaşında bu erkek gibi geliyor bana kızım da tutturdu kız olcak adını betül koycam diye hayırlısı inşallah eli ayağı düzgün sağlıklı olsunlarda en büyük mutluluk bu bizim için:dance::teytey::teytey:

my dear merhaba, aramızda 2 gün var sadece. benim bebeğim de aşağı yukarı seninki kadardır herhalde. daha önce görmüş müydün bebeğini?ben 6+2 iken vajinal ultrasonla gördüm çok küçüktü. 3 gün sonra karından sadece kese göründü. cevaplar için şimdiden teşekkürler.

daha önce tam 5 haftalıktı sadece kese görünmüştü dün kendisin de gördük dr.um karından bakıyor ultrasonlaŞenizŞeniz:1hug:

X