Bebeğimde mesane büyümesi var (Fetal Megasistis)

gunes11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
58
0
11.6 haftalık iken kontrole gittim doktor bebeğimin mesanesinde olası dışı mesane büyümesi var dedi ölçtüğünde mesane genişliği 6.4 idi 2 gün sonra çağırdı ve ikili tarama testi yapılacağını söyledi o gün gittiğimde tekrar ultrason ile baktığında bu sefer mesane çapı 7.1 olmuştu bir profesöre görünmemi istedi bugün ise gittim çap bu sefer 7.9 olduğunu söyledi bu sınır 7 mm nin üstüne çıktığında fetal megasistis oluyormuş yapılması gereken şuan bir şey yok 15 haftaya kadar beklememiz gerektiğini söyledi amniyosentez yapılabilir ölçümler için dedi şimdi ise tarama test sonuçlarını bekliyoruz..böyle bir durum başına gelen yada duyan varmı acaba konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirlerse sevinirim teşekkürler..

Merhabalar, ben de 12 haftalık hamileyim şuanda ve bebeğimde megasistis olduğu söylendi cvs yapıldı haftası küçük olduğundan sonuçları bekliyorum şuanda. Sizde süreç nasıl ilerledi bilgi verebilir misiniz umarım sağlıkla doğmuştur bebeğiniz

Merhaba aynı sorun bende de var 12+3haftalik hamileyim mesane 10mm çıktı böyle olup sonra düzelen var mı?

Sağlık probleminiz hangi aşamalarla devam etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…