Çocuk Hastalıkları Bebeğimde kızarıklık

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

admim47

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2022
107
40
30
Kizlar bebeğim 46 günlük 1 hafta önce vücudunda böyle şeyler çıkmaya başladı çocuk doktoruna getirdim bunlar normal dedi hametan krem verdi onu sürdüm daha kötü oldu başına boyle bişey gelen varmı ayaklarinda ve kollarında da var bunlar ne olabilir

Eklentiler

• IMG_20231005_091649.jpg
    IMG_20231005_091649.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 205
Merhaba benim bebeğimde şimdi böyle oldu acaba çözüm buldunuz mu o zaman ne dediler lütfen cevap verin

Kizlar bebeğim 46 günlük 1 hafta önce vücudunda böyle şeyler çıkmaya başladı çocuk doktoruna getirdim bunlar normal dedi hametan krem verdi onu sürdüm daha kötü oldu başına boyle bişey gelen varmı ayaklarinda ve kollarında da var bunlar ne olabilir
Merhaba benim bebeğimde öyle şuan ne dediler çözüm buldunuz mu

Sıcaktan gibi duruyor sürk olmuş sanırım

Merhaba benim bebeğimde şimdi böyle oldu acaba çözüm buldunuz mu o zaman ne dediler lütfen cevap verin
Şuan 10 aylik oldu 2 aylıkken en son doktor uyuz dedi ve hep karışım kremler verdi hoc biri iyi gelmedi sonra tekrar getirdim egzama dediler Bi krem verdi o iyi geldi çok şükür şuan 10 aylık ve halada ayaklarında bazen çıkıyor

Şuan 10 aylik oldu 2 aylıkken en son doktor uyuz dedi ve hep karışım kremler verdi hoc biri iyi gelmedi sonra tekrar getirdim egzama dediler Bi krem verdi o iyi geldi çok şükür şuan 10 aylık ve halada ayaklarında bazen çıkıyor
Krem adı nedir aklımda bulunsun bende verdikleri kremi sürüyorum çözüm olmadı

Lütfen krem adı paylaşır mısınız

Lütfen krem adı paylaşır mısınız
Ectopix losyon ama en fazla 1 hafta sür dedi doktor benim bebeğimi geçirdi bu losyon 1 hafta kullandım bazen böyle arada oluyor tekrar sürüyorum içinde kortizon olduğu için 1 haftadan sonra zararlı oluyor geçmiş olsun sizede canim

X