Bebegimde Kahverengi Kusma

caprediem86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
302
169
37
Arkadaşlar bebegim 4.5 aylık erkek ilk defa bu şekilde kustu yarın doktora gidecegiz daha önce karşılaşan varmi aranızda yardımlarınızı rica ederim

Demir ilacı vs verdinizmi öncesinde . Ya da ek gıdaya basladinizmi biri birşey vermiş de olabilir siz farketmeden (Çikolata gibi) Çocuk varmı başka ?

Demir ilacı vs verdinizmi öncesinde . Ya da ek gıdaya basladinizmi biri birşey vermiş de olabilir siz farketmeden (Çikolata gibi) Çocuk varmı başka ?
tek çocuk ek gıdaya başlamadım hip organic mama veriyorum

kusmuğu bu şekilde
Üç yasindaki kızım da buna benzer şekilde kustu iki hafta önce. Sabaha karşı kusmaya başladı, önce yemek artığı kustu sonra şeffaf renk kusmaya başladı, en son da rengi bu şekilde koyu kusmaya başladı. Mide kanaması geçiriyor diye çok korktum, hemen acile gittik kan alındı ama bir şey çıkmadı. Serumdan sonra da kusması tamamen bitti.
İki gün sonra da ishal başladı.
Ateş yoktu ama kustugu için çok halsizdi ve hiçbir şey yemedi iki gün.

Sizin bebeğiniz çok küçük, gidecekmissnz zaten. Ciddi bir şey yoktur inşallah. Geçmiş olsun.

Eklentiler

• 1000068440.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 5
Allah acil şifalar versin biizmkinde ateş halsizlik yok uyku sorunuda olmadı sadece 1 defa böyle çıkardı ishalde yok ama yinede götüreceğiz.Rabbim hepimizin yavrularını korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…