Bebeğimde halsizlik ve ateşi var

dreamm134

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
161
35
35
Kızlar merhaba 11 aylık kızım dünden beri cok halsiz hicbir sey yapmak istemiyor normalde cok hareketli oyun bile oynamak istemiyor bugün de atesi cıktı baska bir seyi yok ama ates ve halsizlik dısında dişten olayı olabilir mi fikri olan var mı?

Bu arada 4 disini cıkardı hic ates olmamıstı onları cıkarırken

Valla bu aralar salgın var. Boğaz enfeksiyonu geçiriyor 2,5 yaşındaki oğlum şu an. Betaymış.
Kızıma geçmez inşallah. O da 9 aylık.
Siz bir doktor gidin beslenmesi aksarsa

Valla bu aralar salgın var. Boğaz enfeksiyonu geçiriyor 2,5 yaşındaki oğlum şu an. Betaymış.
Kızıma geçmez inşallah. O da 9 aylık.
Siz bir doktor gidin beslenmesi aksarsa
Yaa sizdeki de sadece ates mi ama yemegini az da olsa yiyor bogazdan olsa hic yemek istemezdi diye düsünüyorum

Yaa sizdeki de sadece ates mi ama yemegini az da olsa yiyor bogazdan olsa hic yemek istemezdi diye düsünüyorum
Evet ateş başladı sonra yutkunurken su içerken bile ağlamaya başladı. Doktorumuzu aradım, hızlı strep testi istedi, yaptırdık ve sonuç beta çıktı maalesef. Antibiyotik alıyoruz. Ateş düşürücü alınca keyfi yerine geliyordu sonra yine aynı. Baktım boğazlar berbat. Ben de öyle oldum cidden ağır bir hastalık

Yaa cok üzüldüm cocuklar hic hastalanmasa keske ben de oglumdan cok cektim bogaz enfeksiyonu gecirirdi sürekli gecen sene bademciklerini aldırdık rahatız simdi doktor baya büyük acilen aldırmak gerekiyor demişti nefes almasını bile engelliyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…