Bebegim var anksitiye ve panik bozuklugu icin ilaç kullanamıyorum

oltu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
80
0
selam meltem hanım bundan 5 ay önce panik atak geçirdim sonrası herzaman huzursuzum aklımı kaçıracakmış gibi oluyorum korkuyorum evde yanlız kalamıyorum yabancılaşma oluyor herzaman sık ne yapucam bilmiyorum bebeyim var 9 aylık bana akıl verin arkadaşlarla birlikte oldugumda konuşuyorum gülüyorum ama tabi arada yabancılaşıyorum aklımı kaybedecem diye korkularım arkadaşlarımın yanındada oluyor onlara yansıtmıyorum hemen kafama başka şeyler sokuyorum yanlız kalamıyorum gece sebesiz yere korkularım oluyor yatamıyom meltem hanım benim bu yaşadıklarım panikmi anksitiyemi ney iyleşebilicekmiyim ne yapmam lazım yanlızım çocuguma bakmakta güçlük çekiyorum ona zarar veririm diye çok korkuyorum ne yapmam lazım yardımmını bekliyorum meltem hanım.

Oltu, vakit geçirmeden bir uzmana başvurun. Halen süt veriyorsanız, süt vermeyi bırakana kadar sadece bir psikolog ile düzenli ve sık görüşmelisiniz. Eğer süt vermiyorsanız, hem bir psikologla hem de bir psikiyatra başvurmalısınız. Hem ilaç tedavisi hem de terapi görmelisiniz. Şikayetleriniz geçecektir.
Ancak ihmal etmeyin, kronikleşmesin.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı

X