Bebeğim sürekli ağlıyor

guzelanne51

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2024
27
-1
23
Hanımlar selamlar yedi aylık oğlum var normalde akıllı uslu bir bebekti taki 3-4 gün öncesine kadar altıncı ayında alttan iki dişi patladı biraz huzursuzluğu oldu ama üstten çıkan daha doğrusu çıkmaya çalışan iki ön dişi kadar değil asla uyumuyor gün içinde toplam 1 saat anca ben yeni çıkan üst dişlerine bağlıyorum ama bilmiyorum napmalıyım acaba dişten dolayı mı bu ağlamaları uykusuzluğu diş jeli kullanmayı bile düşünüyorum kızlar bana bi yardımcı olun çok ağlıyor yanından ayrılamıyorum birde uyumaya çalışırken yani uykuya dalarken de gözleri kapalı ağlıyor bu neden olur cevaplarınız için teşekkürler

Neden doktora götürmüyorsunuz
Neden jel kullanmıyorsunuz

Tetagil diyorum başka bişey demiyorum. Sürdüğüm an bütün miziklama bitmişti. İcerigide temiz. Biraz ücreti yüksek fakat bir kere alacaksiniz her dış cikarmada kullanabilirsiniz. İçinde 36 tane var. Günde 2 kere kullandım ben. Doktoronuzada danisabilirsiniz almadan önce.

Kullanın diş jeli .Bizdede alt dişlər kolay cikti.Ust dişler 3 gün ateş ve huzursuzluk verdi diş jelini surdukden sonra 10 dakika içinde bebeğim uyudu .Üzerindeki talimatı dikkatli okuyun kaç saatde bir kullanmaniz gerektigi yazacaktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…