bebeğim sol göğsümü emmek istemiyorrr:(((

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızalr bebeğim sol göğsümü emmek istemiyor nedense ilk baştan beri sevemedi o göğsümü sağ göğsümü çok güzel emiyor ama solu sevmiyorr veriyorum bir süre emiyor sonra ağlıyor istemiyo sanki sağı veriyorum emiyorr napıcamda aldırıcam o memeyii ilerde tek meem yetmezki onaa fikirlerinize ihtiyacım warr kızlarr yardımm....:KK43:(((((:-)çok üzgünüm::çok üzgünüm:KK43:

benim oğlumda aynı şeyi yaptı bana o tarafı bol bol vererek bu iş düzeliyor zamanla merak etme az emilen tarafa bol süt gelmediğinden onu istiyor dikkat et bak emmediği göğsünde süt daha az olur daha geç süt birikir sen daha ısrarcı ol

saol cnm onu veriyorum ilk biraz çekio ağlıo eşek nerden anlıosa ama sıkıyorum sütüm gelio tadınada baktım öteki gibi anlamadım ucumu farklı gelio acaba off walla tşk ederim cnm cvpladığın için...

bide yanına uzanarak vermeyi dene kucakta daha iyi hissediyodur belki ne tarafı verdiğini ben yanına yatarak veriyodum daha rahat ediyolar böle

benim kızımda sağ göğsümü oldum olası pek ememedi..halende zorluk çekiyorum..yanına yatıp emziriyorum..kucağımda sabit durmadığı için..iki emiyor yatakta on takla atıp tekrar geliyor..bir daha emiyor..tekrar oynuyor..böyle böyle az da olsa anne sütü alıyor..

benim oğlum da sağ göğsümü emmek istemiyodu bi ara.solu çok güzel emiyo ama sağa gelince bi iki çekip bırakıyodu. sonra anladımki sağ göğsümden süt çok fışkırıyodu yutmakta zorlandığı için bidaha almak istemiyodu.solu daha rahat emiyodu.ondan o kadar fışkırmıyodu.sonra fazlasını sağıp öle verdim.şimdi alıştı sağı da emiyo.sende de böle bi durum olabilir mi acaba?vazgeçme sürekli emmediği göğsünü ver.sonunda alıcaktır onu da..

saturncum sikiyorum gelio sütüm öteki göğsüm gibi fişkiriyo ama ötekide öle anlayamadimm bidaha iice aciksin öle vericem onu ilk alio 2 3 çekio almio bidaha anlayamadim wallahii küçücük şey nasilda ayirt edioo memeyi

saturncum sikiyorum gelio sütüm öteki göğsüm gibi fişkiriyo ama ötekide öle anlayamadimm bidaha iice aciksin öle vericem onu ilk alio 2 3 çekio almio bidaha anlayamadim wallahii küçücük şey nasilda ayirt edioo memeyi

ayırt ediyolar keratalar vallaa.s bi de sol göğsünü emzirirken sağı emziriyomuş gibi tutsan alır mı acaba? yani bacakları kolunun altına gelecek şekilde.ben öle de denemiştim biraz zor oluyo ama öle almıştı sanki..

benim bebeğim de yaptı aynısını. sinir olmuştum, bir yandan annem bir yandan eşim zaptedip veremezdik sol tarafı. iki taraftan da aynı süt geliyordu, tadına da bakmıştım.
sonra doktorum sayesinde bu sorunu aştım. bana demişti ki; küçük bir yastığı bacaklarının üzerine koy, bebeği de üzerine, sonra memeni bir biberon gibi tut, ama sakın yan tutma yada yamuk, sanırım sağ meme daha büyük olduğu için bebek tam kavrıyor ama sol memede aynı şeyi yapamıyor bebeğin. meme bebeğin tan ağzına girecek, bebek memeyi ağzına almak için çabalamayacak, ona doğru epeyce eğileceksin, adeta kamburun çıkacak ve bu şekilde emzireceksin. bir süre sonra bebeğin büyüyünce bu sorun kalmaz ve rahat emzirirsin. inşallah düzelir seninki de. ben düzeleceğine eminim:))

tşk ederim cnm deneyeceğim dün gece hep solu verdim uyku sersemliğiyle emdi sbahta ilk onu verdim şimdi ilk onu veriyorum ağlayınca tekrar deniyorum emio sonra eğer ağlarsa ötekini veriyorumm hepinize tşk ederimm...

Canim benim oglusumda 9 aylik ilk zamanlar ikisinide emziriyordum basta ayirt etmiyordu sonra iki gogsumde cok kotu yara oldu resmen aglaya aglaya emziriyordum fakat sag gogsum dahada kotuydu kan geliyordu kan emmesini istemedigim icin onu bir sure vermedim tabi sutum hemen azaldi sonra vermeye calistim ama pek almak istemedi bende cok israrci davranmamistim sonra cok israrci davranmistim ama artik cok gecti sutum iyice azaldi hep sol gogsumu emdi halada emiyor cok sukur yetiyorda ama gogusler arasindada haliyle fark okuyor bir yasina geldiginde artik solu vermemeyi dusunuyorum digerinde hala sut var bir yasindan sonrada sadece onu vercem birazda onu yipratsinda ayniya donsun goguslerim bence israrci ol sonra benim gibi kara kara dusunursun

Biricik anneler ve anne adayları yeni yaşadığım bir olaydı sizin probleminiz olan; bebeğin memelerden birini emmemesi. Amcamın torunu oldu birkaç gün önce oradaydık yengemde ve gelini bir memeyi emmemesinden yakınıyorlardı. Bende geline bebeği almasını ve önce diğer memeden süt sıkmasını ve almadığı memeye sürmesini söyledim ve hemen ağzına verdik besmeleyle ve inanırmısınız emdi.... Daha sonra tekrar uyandı tekrar emdi. Artık her ikisinide emiyormuş...
Onlarda 4 , 5 gündür emziremiyorduk dediler.
Size bana doktorumun bir püf noktasını da ileteyim hem göğüs uçlarınızda yara olmaz hemde meme uçları dezenfekte olmuş olur. Meme emzirmeye başlamadan önce muhakkak memeden süt sıkıp meme ucuna sürün öyle meme verin... Her meme verişte bunu uygulayın...

kızalr bebeğim sol göğsümü emmek istemiyor nedense ilk baştan beri sevemedi o göğsümü sağ göğsümü çok güzel emiyor ama solu sevmiyorr veriyorum bir süre emiyor sonra ağlıyor istemiyo sanki sağı veriyorum emiyorr napıcamda aldırıcam o memeyii ilerde tek meem yetmezki onaa fikirlerinize ihtiyacım warr kızlarr yardımm....:KK43:(((((:-)çok üzgünüm::çok üzgünüm:KK43:

ayağa kalkıp dans ederek emzirmeye çalış işe yarıyor :KK1:

saol cnm onu veriyorum ilk biraz çekio ağlıo eşek nerden anlıosa ama sıkıyorum sütüm gelio tadınada baktım öteki gibi anlamadım ucumu farklı gelio acaba off walla tşk ederim cnm cvpladığın için...

benımde kızım sol tarafı almıyor sut cok gelıyor dıe bende sag verıyorum uyuyor..sonra hemen sola gecıyorm uyku esnasnda cok guzel emıyor masallhh..sende ole yapp..uyku da ver uynıyr ama bol bolda emıyor..

X