Bebeğim kilo almıyor olabilir mi?

cicek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
188
1
daha önce de yazmıştım arkadaşlar beni rahatlatan şeyler yazmıştınız sağolun.
36.haftamın içindeyim bebeğim iki haftada toplam 200-250 gr.falan aldı.pzt.günü 2300gr.dı.
ben bir haftadır tartılıyorum benim kilomda hiçbir değişiklik olmuyor.sürekli 66.2 çıkıyor.
bebeğim kilo mu almıyor acaba?bu zaman kadar herşey normaldi bu 3 haftadır tuhaf şeyler oluyor çok strese girdim arkadaşlar lütfen bi cvp yazın ya...

hamileliğin ortasında besin depolanması en yüksek seviyede olduğu için bu dönemde siz kilo almasanız bile bebeğiniz sizden alıyor olmalı merak etmeyin..zaten bazı anne adaylarında hamileliğin ilk dönemlerinde olduğu gibi son dönemlerinde de kilo alımı durabiliyormuş..ben çok kafanıza takmayın derimm bebeğiniz mutlaka iyidir...hatta bebişlerimizin kilo artışı son ayda çok fazla olduğu için biz bunları konuşurken bebiş büyümüş bile olabilir:))

Canım merhaba...
7. ayıma girerken 71,40 likoydum ve bebek 690 gr. dı.. Bugün 7. ayım bitti. ben 69 kiloyum bebek 1422 gr. Merak etme alıyordurm. Ama tavsiyem şu; yemek yedikten sonra sol tarafının üzerine 20-30 dk. kadar uzanıp dinlen ki bebeğe yediklerin çabuk ulaşsın. Ben öyle yapıyorum..

Son haftalarda daha hızlı alıyolar kiloyu,

Ayrıca unutmamak lazımki zayıf bebek sağlıksız bebek anlamına gelmez...

bende son 1 ayda hiç kilo almamıştım.
ama kızımın kilosu git gide artıyordu.
3350 doğmuştu alya..

X