bebeğim kilo almamışşşş

mirage7171

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2007
72
2
arkadaslar benım bebegım 2,5 aylık.ılk 15 gun hıc kılo almamıstı.devamındakı 1 ay 900 gr almıs az gıbı dedım yakındım ama yınede normal demıstı doktr. dun doktor kontrolumuz vardı bu ay ıse sadece 400 gr almıs.doktor mama basla dedı.cok uzuldum ama napıyım.aslında sutumde var ama besleyıcı degıl sanırım.artık kızımı emzırmenın yanında mamaylada beslıycem. ıcınızde boyle yapan varmı hem anne sutu hem mama???????????
nsıl verıyorsunuz doktor bana 3 öğün ver her öğünde 60 cc ye 2 kasık at dedı .ıctıgı kadar ıcsın dedı.benım kız hepsini bıtırıyo ustune bıde benı emıyo.emzırmesen aglıyo.doymuyo 60cc mamayla.aceba artırsammı ne dersınız?

emzırıyorum anca susuyo.ben mama verdıgım ogum emzırmeyım demıstım ama olmuyo.aceba mamanın mıktarını artırsammı.

canım benimki ilk ay sadce 350 gr almıştı bende veriyorum doğduğundan beri ama mutlaka senide emsin sakın bıraktırma ama çocuğunuda aç bırakma bende 3,4 kere 60cc veriyorum ilk kaşıkla veriyoduk ama soğuyo yaısı üstüne gidiyo biberonla veryom şimdi sabah kalkınca veriyorum 2 gibi bide8de doymazsa artırıyorum

tesekkur ederim canım paylastıgın için bende oyle yapıyım.1 ay denerım sonra artırırım doktora sorup.peki mamaya basladıktan sonra kac kılo aldı 1 ayda senınkı?

benim bebeğimde kilo alamadı mamaya başladık.biberonla vermeye çalışıyorum almıyor zorluyorum yinede olmuyor,biberona nasıl alışır sizce?

Ben anne sutu veriyorum sadece ama arkadastan duymustum bebek biberona alisip anneyi emmiyomus biberondan sut cok geldigi icin annesinin sutunu az bulup emmiyomus o yuzden kasikla verin demisti

benim bebeğimde kilo alamadı mamaya başladık.biberonla vermeye çalışıyorum almıyor zorluyorum yinede olmuyor,biberona nasıl alışır sizce?

kendi göğüs ucuna en çok benzeyen biberon ucunu bulman lazım yani nasıl bulacaksın bilmiyorum ama okuduğum bi kitapta öyle yazıyordu..

canım arada sırada ben de mama veriyorum ve de biberonla anne memesi gibi biberonlar var. emzirmeyi sakın kesme.emzir arkasından mama ver doymuyordur bebiş. 90cc yapabilirsin ama sadee mama vereceksen memeyle veriyorsan 60cc yeter.bi de emzirme sıklığını artır ben hemen hemen 1-1,5 saatte emziriyorum

kızlar burdan isim vermeyeyim ama chi.... var biberonu hem kolik önleyici ben çok memnunum anne memesine çok benziyor ve de çok hızlı akmayan tavsiye ederim

senin bebeğin kaka yapma düzeni nasıldı emerken.benimki 10 gün yapmadı.doktora götürdük.kilo az almış.bi haftalık kilo takibi vermişti sebeb o olabilir die.kar yağdı gidemedik kontrole.mama vermek istemiom ama gidişat onu gösterio.o yüzden merak ettim.

bende mama anne sutu verıyorum ama benım bebeğim çok iştahlı ben 2 saatte bır ya anne suru verıyorum yada mama verıyorum hem mamaların arkasında gunde ne kadar ay ay verileceği yazıyor

canım pekbı duzensızdı.bıraksam hanı 10 gun değılde bı 3_4 gun yapmzdı.yanı anlıycan normal değldı.ama mama vermeye basladıktansonra ııce bozulldu duzen 4 gun oldu hala yapmadı.bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…