Bebeğim kalbi atmadı

DEBA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
251
10
7+4 bebeğimin kalp atışlarını göremedik diğer kardeşi gibi onuda kürtajla aldılar parçalarını genetiğe gönderdiler.bende kalanlar hep aynı parçalar hep içimde bir yerler parçalanıyor.her seferinde bu sefer ya sabır demekten artık bitmek üzere olan umutlarım bir daha ne zaman yeşericek gerçekten bilmiyorum.bende onunla parçalandım.

canımmm ya üzme kendini bu kadar bak göreceksin genetik tanıdan sonra gereken tedavi uygulanacak ve sağlıklı bir bebek dünyaya getireceksin ,bardağa dolu tarafından bakmayı dene ,hayata umutla bak ,ümidini hiç kaybetme..çok geçmiş olsun ..

Üzülme deba..aynı şeyleri yaşadıgım için bılıyorum. zor gunler bılıyorum ama gecenzaman bıraz hafıfletiyor.. sonucta Allah verdi yine O aldı.. dıye düşünmek lazzım..
elden gelen malesef birsey olmuyor. diğer bebegınden bahsetmıstın onunda mı kalbı atmamıstı?

evet canım ilk bebeğiminde kalbi durdu

geçmiş olsun,gerçekten üzüldüm..takma kafana,sıkma canını diyemem,bu senin için önemli çünkü..Allahım sabır ve dayanma gücü versin diyorum..beterini göstermesin..

canım çok geçmiş olsun üzülme öncelikli olan senin sağlığın canım arkadaşın

çok üzüldüm belki genetik değilde kalplerinde bir problem vardır ya düşünsene o şekilde doğsaydı bebeğin ve sonra kaybetseydi çok daha fazla üzülürdün allah büyük elbet birgün sağlıklısını nasip eder sana korkma ve sonuçları sabırla bekle olurmu

ben benim gibi veya daha farklı sorunlar ile yada paylaşmak istedikleri ile burda bana cevap yazan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.ben dr araştırmasın girdim arkadaşlar niye bu kadar düşük bunların artık araştırılması gerekiyor.zamam zaman sizleride haberdar edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…