Bebeğim işitme testinden kaldı

Doti

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
5
0
38
merhaba bayanlar 50 günlük oğlum işitme testinden geçemedi.Abr testi yapıldı bugün sol kulak yine kaldı.İki hafta sonra tekrar yapalım yine geçemezse otoaküstik emisyon testini yapıcaz dediler.O iki hafta nasıl geçer şimdi ya bebeğim beni duymuyorsa Endişelenmeyin bebeğiniz duymuyor demiyoruz evhanlanmayın diyorlar ama gelde bi de bana sorVar mı aranızda başından böyle birşey geçen bilgilerinizi paylaşır mısınız?

Canım merhaba bebeginiz dusuk dogum kilosu erkem dogum ya da gecirdigi bi hastalik var miydi ilk test hastanede yapiliyor ilk test mi kaldigi yoksa birkac kez gitti mi

Canım merhaba bebeginiz dusuk dogum kilosu erkem dogum ya da gecirdigi bi hastalik var miydi ilk test hastanede yapiliyor ilk test mi kaldigi yoksa birkac kez gitti mi
Merhaba bebeğim 3500 kilo doğdu 39. Haftada yani erken Doğum olmadı Doğumdan sonra bi hastalıkta geçirmedi ilk test 3 gün sonra yapıldı sağ geçti sol kaldı bi hafta sonra gelin tekrar yapalım dediler gittik yine kaldı sonra tekrar gittik yine geçemedi çok küçük bebek zamanımız var dediler o yüzden tekrar tekrar deneyelim dediler ben de her hafta götürdüm..3 haftalık olunca artık sevk ediyoruz abr testi yapılacak dediler abr yapıldı ondada kaldı..iki kez de abr de kalınca bi üst test otoaküstik testi yapıcaz dediler iki hafta sonra gidip yaptırıcam inşallah geçecek bebeğim çünkü inanın duymuyor gibi değil ses çıkartıyor göz teması kuruyor duyuyor beni inanıyorum

İlk otoakustik emisyonla bakilir genelde canim dusuk kilo dusuk hafta sarilik yogun bakimda kalma gibi seyler olmadigi surece dogumdan sonra bazi hastanelerde direk abr ile bakiyolar ama üst test degil asil abr daha üst isitsel beyin sapi cevabi diye gecer ozel hastane mi arastirma hastanesi mi gittiginiz hastane

Bize beta yapıldı sol kulak yine geçemedi
Merhaba 4 aylık olana kadar her ay gidip yaptırdık abr testi yine geçemedi sonra bizi uzman odyoloğa yönlendirdiler Odyolog 7-8 aylık olunca kendi kendine oturmaya başlayınca gelin bi üst testi yapıcaz korkmayın sağ kulak testten geçtiği için konuşma problemi yaşamayacak hiç bir şeyegeç kalmıyorsunuz dedi şuan 6 aylık ama gelin bana sorun nereye gidicem kine sorucam İnan’ın bilmiyorum ve diken üstündeyim kbb kbb geziyorum biri bişey dermi bişeylere geç kalıyor muyum diye siz de durum nedir geçmişsinizdir umarım

Merhaba, benim oğlumda 15 günlük, 3 defa abr testi yapıldı, sol kulağı testi geçemedi. Üniversite hastanesine yönlendirdiler. Acaba belli bir süreden sonra düzelen var mı? 3 yada 6 aydan sonra kulağı testten geçen var mı?

Merhabalar cok gecmis olsun...cocugunuzun suanki durumu nedir? Testlerden gectimi? Benimde oglum tek kulaktan gecemedi

Merhabalar..son durumunuzu ogrenebilirmiyim testlerden gecebildinizmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…