Bebeğim hala duruyomu yoksa artık yokmu?

melek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
20
0
arkadaşlar benim ilk beta değerim 180 çıktı 2 gün sonra tekrar yapıldığında 191 çıktı. kanaman başlamış düşücek düşmesse kürtajla alıcaz denildi. başka doktora gittim oda aynı şeyi söyledi. 4 gün sonra tekrar tahlil taptırdım ve beta 427 çıktı. kanamamda başlamıyınca dün kürtaj oldum. aldıkları parcayı patolojiye gönderdiler. bebekmi değilmi diye. eger bebek değilse dış gebelik yani kanalımda olduğu kesin olucak ve bana kanserli hastalara verdikleri kemoterapi ilaçı vericeklermiş. kanalda ölüp parçalancakmış. oda işe yaramassa ameliyat olmam gerekiyormuş. arkadaşlar benim durumumda olan oldumu hiç bunları yaşıyan varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim.

yarın kan tahlili yapılcak kan değirim düşmüşmü diye, patoloji sonuçuda pazartesi çıkacak. sürekli allahıma dua edip duruyorum.

canım inşallah alınmıştır kürtajla...bidaha sıkıntı çekmezsin ilaç falan...sen allaha sığın canım..o herşeyin en hayırlısını veren bizim için...sağlıcakla kal...

canım Allah yardımcın olsun inşallah kurtulmuşsundur tedavi felan olma gereği duymassın herşey gönlünce olsun .

Canim yahu pataloji neden bu kadar gec cikiyor? yani bunlar aslinda onemli meseleler. canim dusuk de olabilir, dis gebelik de olabilir. ama uzgunum normal gebelik degil gibi.

ben dis gebelik yasadim ama benim degerlerim hep ikiye katladi, 6000e geldiginde ancak farkedildi. ameliyat oldum sol tupum alindi.

canim eger normal gebelik degilse umarim dis gebelik degildir, dusuktur. dis gebelik cunku zor. ilerde de tekrarlama sansi var. %25.

benim anlamadıgım arkadasa patoloji sonucu bebek degilse dış gebelik demişler neden kürtajdan önce doopler veya ayrıntılı ultrasonla bakmamışlar dış gebelik ise hemen ilaca başlardı diger topictede sordum ama rahimde kitllemi görüldü onumu aldılar umarım dış gebelik deildir

canim cok gecmis olsun. hic uzulme dis gebelikse bile. bizim dis gebelik diye bir topigimiz vardir herkes hamile simdi.

ben de tek tupum alindigi halde 3 ay sonra hamile kaldim. 1 ay korundum sadece. yani hic canini sikma. tekrar kalirsin, vucut hamile kalmayi ogrenince tekrar kalmasi kolay olur derler.

arkadaşlar benim ilk beta değerim 180 çıktı 2 gün sonra tekrar yapıldığında 191 çıktı. kanaman başlamış düşücek düşmesse kürtajla alıcaz denildi. başka doktora gittim oda aynı şeyi söyledi. 4 gün sonra tekrar tahlil taptırdım ve beta 427 çıktı. kanamamda başlamıyınca dün kürtaj oldum. aldıkları parcayı patolojiye gönderdiler. bebekmi değilmi diye. eger bebek değilse dış gebelik yani kanalımda olduğu kesin olucak ve bana kanserli hastalara verdikleri kemoterapi ilaçı vericeklermiş. kanalda ölüp parçalancakmış. oda işe yaramassa ameliyat olmam gerekiyormuş. arkadaşlar benim durumumda olan oldumu hiç bunları yaşıyan varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim.

yarın kan tahlili yapılcak kan değirim düşmüşmü diye, patoloji sonuçuda pazartesi çıkacak. sürekli allahıma dua edip duruyorum.

insalalh normal dusuktur bende dıs gebelık yasadım çok zor mtx dıe bı ılac verıyorler ılacın agrısı çok fazla oluyor ılk 3 gun dogumun 2 katı kadar gunde 1 saat suren agrılar oldu banada verdıler o ilaçtan dıs gebelık çok zor dua et normal dusuk olsun ama kanalda olsa rahımden nasıl kurute edıyorlar ? dıs gebelık yaa tube de olur yada karın boslugunda benımkısı tube deydı ve hcg 2 gun ara ıle 450-900-2190 a kadar çıkmıstı tubte olsa gaz sancısı gıbı bı agrı tek tarafta kasıgında adet agrısının tek bır yerde kasıgında toplanmıs gıbı oldu.oyle bı agrın var mı ? gecmıs olsun ınsalalh dıs gebelık degıldır

insalalh normal dusuktur bende dıs gebelık yasadım çok zor mtx dıe bı ılac verıyorler ılacın agrısı çok fazla oluyor ılk 3 gun dogumun 2 katı kadar gunde 1 saat suren agrılar oldu banada verdıler o ilaçtan dıs gebelık çok zor dua et normal dusuk olsun ama kanalda olsa rahımden nasıl kurute edıyorlar ? dıs gebelık yaa tube de olur yada karın boslugunda benımkısı tube deydı ve hcg 2 gun ara ıle 450-900-2190 a kadar çıkmıstı tubte olsa gaz sancısı gıbı bı agrı tek tarafta kasıgında adet agrısının tek bır yerde kasıgında toplanmıs gıbı oldu.oyle bı agrın var mı ? gecmıs olsun ınsalalh dıs gebelık degıldır

gaz sancısı ve sağ kasığımda o dehşet ağrı mahfetti beni ama ilaç işe yaradı. değerim 1532 den 636 düştü. pazartesi tekrar test yaptırcam.

allah gönlüne göre hayırlısıyla senide bebiş sahibi yapsın
tabi şuan senin sağlığın en önemlisi sen kendine ii bak canım geçmiş olsun

X