bebeğim eskisi kadar oynamıyo

açelyaakaslan

oğluşuna aşık
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
310
2
37
arkadaslar ben 30 haftalık gebeyım bebegımın hareketlerı dunden berı azaldı oynuyo ama eskısı gıbıdegıl sızın bebeklerınız nasıl...acaba doktoruma söylesemmı bu durumu cok huzursuzum acaba neden azaldı bebegımın hareketleri....:çok üzgünüm:

canım yeri daraldığı için artık yavaşlaması çok normal..
benim şu an bile aklım hep onda.
dün hiç oynamadı deliricem sandım..sabah 1 gün üzerine oynadı..hüngür hüngür ağladık kocamla..
kafan rahat etmiyorsa doktoruna bir sor canım..

dün bende agladım hem bebegımle konusuyorum lutfen oyna dıye hemde aglıyorum bıanda hareketlerının azalması endıselendırdı benı ama sırt ustu yattıgım zaman oynuyo allah tan......allah ın iznıyle ınsallah sağlıklı sıhhatlı bı sekılde dunyaya gelır yavrularımız...

slm kizlar ben ocak annesi olcam allah izin verirse arkadaslar hic telas etmeyin ne olur benimde ohaftalar öyle oldu bebegin yeri daraldigi icin öyle oluyomus bide sanirsam dönüyorya tam pozisyonunu bulamiyor bence.cünki benimki su an dön,üs oynuyor oglusum.kizlar lütfen kötü düsünmeyin bebislerinizi üzmeyinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…