bebeğim doğmak bilmiyor:(

xsxehla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
72
0
arkadaşlar bebeğim 30 ocakta doğması gerekirken 7 şubat oldu hala doğmadı:çok üzgünüm: normal doğum düşündüğüm için sezeryan doğum fikri bile beni ürkütüyor:1no2: doktorum sezeryan doğum olması gerektini söylüyor benim yerimde olsanız napardınız sancınızın gelmesini bekleyip normalmi yapardınız yoksa sezeryana girermiydiniz:sm_confused:

MADEM DOĞMAK BİLMİYOR.
SUNi SANCI NEDEN VERMİYORLAR.
BENDE GÜNÜM GEÇMİŞ AMA DOĞMAMIŞIM,
ANNEME SUNi SANCI VERMİŞLER.

BU ARADA BEBEĞİN GÜNÜNÜN BU KADAR GEÇMESi, RİSKLİ DEĞİL Mİ?
BENCE DOKTORUNA GÜVEN, ONA GÜVENMİYORSAN BAŞKA BİR DOKTORA DAHA MUAYENE OL.
SAĞLIKLA DOĞSUN BEBiŞiN.

canim bir hafta gecmesi normal ,benim oglumda birhafta sonra dogmustu ,hayirlisiyla bugun yarin kavusursun bebegine merak etme ,allah yardim etsin ,saglikla bebegini kucagina versin canim

ben sezeryan tercıh ederdım bebısın mı kıymetlı yoksa sancım gelsınde normal mı yapım demek oksujensız kalır suyun bıterse yazık

canıııııııım inşallah sağlıklı sıhatli kavuşursun yavrunaa.s sen doktorunu dinle senin içinde bebeğin içinde hangisi sağlıklı olucaksa onu yap kendin karar verme:mymeka:

slm canım seninyerinde olsam sezeryn girerdim doktorun onu tavsiye etmiş seninde bebeğininde sağlığını tehlikeye atmabence

aynı durumu ben de yaşadım , bekle bekle ne sancı ne birşey , tık yok , korktum çok , sürekli kalp atışlarını dinlemek zorunda kaldık , sonra ani bir kararla sezeryana karar verdik , iyi ki de vermişiz , sonradan spiral için gittim , doktorum rahimde yapışıklık var dedi, takılmadı , istesem de olmayacakmış zaten , bütün kontrollerini yaptır , öyle karar ver derim , hayırlısıyla ...

ya bide erkek çoçuk geç doğar diyolar ya
bide doktora bağlı eğer kötü bir durum görürse seni dinlemez alır zaten hemen sezeryana
inşallah hayırlısıyla kavuşursun bebişine

GİRERDİM SEZERYANA

DÜN AYIN 7SİYDİ SANIRIM BEBĞİNİZ DOĞMUŞTUR SİZDE SAĞLIKLI SIHATLİ BEBEĞİNİZİ EMZİRMEYE BAŞLAMIŞSINIZDIR BİLE NE GÜZELDİR ŞİMDİ O EMİNİM KÜÇÜCÜK ELLİ BİR BEBEK DİYEYİM ALLAH HEPİMİZE HAYIRLI DOĞUMLAR NASİP ETSİN..:nazar:
hayır canım hala bekliyorum bugün kontrolde sancı çıktı evde sancını çek doğuma gelirsin dedi hafiften hafiften çekiyorum sanırım yarına kalmaz doğururum inşallah

doğdumu acaba bak bende meraklandım..şehladan haber yok..hayırlı bi şekilde bebişi doğmuştur inşalah

arkadaşlar 9 şubat saat 13.30 da dogumum gerçekleşti:sm_cool: nts için gittigim doktor kontrolumde rahim 2cm açılma yapmış direk suni sancı verdiler sancım hiç olmadıgı için:bbo: bebegimi 1.5 saat sonra kucagıma aldım.:teytey: beni merak eden tüm duyarlı arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerŞeniz rabbim hepinizi bebeginize sag saglim kavuştursun:emir_bebek:

ohh hayırlı olsun sonunda geldi bebiş :) cok sevindim Allah analı babalı büyütsün darısı başıma

arkadaşlar 9 şubat saat 13.30 da dogumum gerçekleşti:sm_cool: nts için gittigim doktor kontrolumde rahim 2cm açılma yapmış direk suni sancı verdiler sancım hiç olmadıgı için:bbo: bebegimi 1.5 saat sonra kucagıma aldım.:teytey: beni merak eden tüm duyarlı arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerŞeniz rabbim hepinizi bebeginize sag saglim kavuştursun:emir_bebek:

a.s.çok sevindim.Allah analı babalı büyütsün,bizim burda yaşlılar dört gözden ayırmasın derler:teytey: darısı hayırlısıyla başımıza... bebeğimi sağlıkla kucağıma aldığım günü bi an önce bende görürüm inşallah.

X