Bebeğim cok mızmız

dreamm134

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
161
35
35
Kızlar merhaba 10 bucuk aylık kızım cok hareketli ve mızmız hicbir yere gidemiyorum sosyal hayatım tamamen bitmis durumda bir yerde oturamıyorum bile siteye indiriyorum parkta biraz hava alsın diye orda bile mızmızlanıyo bebek arabasında kalmak istemiyor ayaga kalkmak istiyor ya da kucagımda olup gezmek istiyor yürümeye baslayınca gecer mi benimle aynı durumu yasayan var mı inanın cok yoruldum ne yemek yapabiliyorum rahatca ne de bir yere gidebiliyorum

Cocugun parka cikip gezmek istemesinden dogal ne olabilir bebek arabasinda neden otursun ki?
Yurumeye baslayinca da dengesini saglayana kdr pesinde olacaksiniz

Yürümek istemekle yürüyene kadar ki süreç biraz zorlu geçiyor. Korkutmak istemem ama yürümeye başlayınca da düşmesin ya da başına bir şey gelmesin diye peşinde koşuyor insan he buna ek olarak benim kızım da mızmızdı. Ben yok diş yok büyüme atağı falan derken 4 yaşına geldi hala mızmız mizacı böyle kabullendim artık

Reactions: Gao
Ya oglum sa cok mızmızdı ama böyle degildi hareketli degildi cok akıllıydı sabit kucakta bes dk dursa sükredecem o derece hareketli hicbir seyle oyalanmıyor oyuncaklarla max oynama süresi 5 dk cok cabuk sıkılıyo mutfakta yemek yaparken kab kacak veriyorum onların yüzüne bile bakmıyor yani kısaca oyalayacak hicbir sey yok keske sadece mızmızlansa kafayı yemek üzereyim

Üniversiteye gidince rahat edersin

Üniversiteye gid

Cocugun parka cikip gezmek istemesinden dogal ne olabilir bebek arabasinda neden otursun ki?
sadece parkta degil ki evde de böyle bir saniye oyuncaklarıyla sakince oynamıyo hicbir seyle oyalayamıyorum dis sürecine bagladım ama 4.aydan beri bu sekilde

Komsunun kızıyla aralarında bir ay onun cok sakin dakikalarca hem arabada hem salıncakta duruyor bizimkini sakıncaga bırakıyorum birkac dk sonra hemen sıkılıyor cıkmak istiyor mizacı bu heralde hic gecmeyecek sanırım bu sürec

Cocugun ilgi istemesi sizinle arkadaşlik kurmak istemesi kdr normal birsey yok dunyayi kesfediyor ve tek basedemiyor
İnanın günümün nerdeyse tamamını onunla geciriyorum mesele benimle zaman gecirmek istemesi degil ki oyalanmaması hicbir seyle tatmin olmuyor kastetmek istedigim anlatamadım sanırım

İnanın günümün nerdeyse tamamını onunla geciriyorum mesele benimle zaman gecirmek istemesi degil ki oyalanmaması hicbir seyle tatmin olmuyor kastetmek istedigim anlatamadım sanırım

Yavastan gunluk islere adapte etmeyi denediniz mi cocuklara yonelik mini etkinlikler var mandalla saatlerce oynayan cocuklar taniyorum simdi daha iyi anladim ama siz alternatif sunmali sakin kalmaya calismalisiniz

Yavastan gunluk islere adapte etmeyi denediniz mi cocuklara yonelik mini etkinlikler var mandalla saatlerce oynayan cocuklar taniyorum simdi daha iyi anladim ama siz alternatif sunmali sakin kalmaya calismalisiniz
İnanın ilk cocugun olsa belki daha tecrübesiz olurdum ama ayına uygun etkinlikler yapmaya calısıyorum bu aylarda mutfakta kab kacakla saatlerce ugrasır bebekler benimki en fazla bes dk sonra fırlatır mandalın yüzüne bile bakmaz atar disini kasıması icin alternatif meyve sebze veriyorum onu da biraz yer atar sanırım karakteriyle alakalı sıkılgan yapıya sahip ya onu da gectim biraz dısarda vakit gecirelim diyorum ogluma da zaman ayırmak istiyorum avm ye gittik biraz oturup bseyler icelim dedik masaya oturdugumuz gini kalkmak zorunda kaldık kucakta oturmak istemedi ayaga kalkınca sustu oyalanacagı bir sürü ıvır zıvır vermemize ragmen durmadı

sadece parkta degil ki evde de böyle bir saniye oyuncaklarıyla sakince oynamıyo hicbir seyle oyalayamıyorum dis sürecine bagladım ama 4.aydan beri bu sekilde
Teslim olun bence yani mızmızlığı bitse başka bişey cıkıyor o yüzden süreçleri kabul edin. O dönem kızımda öyleydi canı çıkarcasına ağlardı saniyesinde odadan köşeyi dönmeden şimdide başka şeylere ağlıyor oluyor yani.

Kabullenmekten baska carem yok malesef aynen sorunları bitmiyo cocukların yine de varlıklarına bin sükür

Çocukuğun parkta ayağa kalkmak gezmek istemesinde ne gibi bir mızmızlık var ?
O aylarda kızımı yere bırakıyordum oturuyordu emekliyordu.

Çocukuğun parkta ayağa kalkmak gezmek istemesinde ne gibi bir mızmızlık var ?
O aylarda kızımı yere bırakıyordum oturuyordu emekliyordu.
Burda sorun ayaga kalkıp gezmek istemesi degil ki hicbir sekilde durmaması yere bırakıyorum emeklemeyi de istemiyor benim kucagımdayken ayakta gezdirilmek istiyor

Bebeğim 5 aylık olacak yakında ve bende kendimi diş mi, atak mı diye inandırıyordum. Yorumunuz beni bi tık yıktı

Bebeğim 5 aylık olacak yakında ve bende kendimi diş mi, atak mı diye inandırıyordum. Yorumunuz beni bi tık yıktı
Üzgünüm ama bizde durum bu annem bana kızım küçükken söylüyordu kızım senin çocuğun huysuz diye kabullenmiyordum artık kabullendim geç oldu ama inşallah sizinki gerçekten dişten falandır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…