bebeğim bişi yemiyo

mysever

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
541
7
37
arkadaslar bebegim 2 gündür hiç bişi yemiyo emmiyo geceleri 2 saatte 1 emmeye kalkan çocuk hiç kalkmadı 2 gecedir ben zorla yedirirsemde oldugu gibi kusuyo dr unu aradım bugun bi ilaç verdi inşallah ii gelir ama çok üzülüyorum üşüttümmü acaba yada ek gıdalar midesine agır geldide hazımsızlıkmı yaptı.böle bi durumla karsılasan arkadaslar napıyım yedirmeye zorlıyımmı yoksa ne zaman yemek isterse die bekliyimmi su saat oldu agzına lokma girmedi sabah kahvaltısını verdim daha yerken kustu hala bişi istemiyo:çok üzgünüm:

daha bebeğin 5 aylık kahvaltı falan sen baya erken başlamışsın
ne zamandır ek gıda veriyorsun ve ne kadar veriyosun?
ayrıca ne yedirdiğine de bağlı.
üşütmede olabilr tabi
geçmiş olsun...

Son düzenleme:
cnm kahvaltı dediğim mamasına 2 bisküvi katıyorum ardındanda 1 cay kasığı pekmez veriyorum onun haricinde yarım kase sebze corbası yogurt ve muhallebi veriyodum 1 aydır sorun olmadı ama gecen gün hero baby ın ballı irmikli toz mamasından verdim üstünde 5 aylıktan itibaren yazıyo benimkide 5ini bitirdi die verdim acaba o mu agır geldi o günden beri yemiyo yada tesadüfmü anlamadım

cnm kahvaltı dediğim mamasına 2 bisküvi katıyorum ardındanda 1 cay kasığı pekmez veriyorum onun haricinde yarım kase sebze corbası yogurt ve muhallebi veriyodum 1 aydır sorun olmadı ama gecen gün hero baby ın ballı irmikli toz mamasından verdim üstünde 5 aylıktan itibaren yazıyo benimkide 5ini bitirdi die verdim acaba o mu agır geldi o günden beri yemiyo yada tesadüfmü anlamadım

diş falanda çıkarıyor olabilir canım.
Yeni bebeklerin hergünü farklı oluyor.
Birde gerçekten ayrım yapabiliyorlar.
benim kızım bebe bisküisi farklı marka verince yemezdi mesela.
ilkinde başka marka vermiştim onu yememişti, diğer markayı denedim sevdi ve başkasını yemiyordu. bence herşeyi dene ara ara.
birde benimkide 2 saatte bir kalkıyordu şimdi 9 civarı yatırıyorum sabah 7 ye kadar 2 kere kalkıyor. uyku düzenleride değişiyor.
sakın o kalkmadan uyandırıp yedirmeye çalışma. Allah korusun alışkanlık yapar uymaz geceleri.
bence birkaç güne kadar değişecektir davranışları, çok dert etme.

canım verdigin gıdalar agır geliyor olabilir daha kahvaltı için erken sanırım.

valla canim bana ek gidayla sanki alakasi yok gibi geliyor bence gecmesse doktora götür bir kan alsinlar dogumdan sonra benim oglum beni hic emmedi kaninda iltihap cikmisdi uykusuda cogaldiysa olabilir

ilgilendiğiniz için tesekkürler kızlar bide ishal oldu hiç bişi yemiyo keyfi yerinde ama benim çok cnm sıkıldı iyice süzüldü yavrum.dr a götürdük ilaç verdi salgınmış şimdi iştahsızlıgı normal dedi şimdi yine zar zor bişiler yedirdim yine kustu.

cnm benim arda da aynı o gün sabaha kadar kustu biliosun ondan sonra ishali hiç geçmedi bir haftadır kokulu ishal bekliorum değişir die bende doktoru aradığımda bana da nane limon ver dedi bende verdim kusmuğuna ii geldi ama ishal hala geçmedi inşallah en kısa zamanda geçer seninki de benimki de

inşallah cnm. bana dr ishal için refrol verdi onu kullanıyorum bitkisel bişeymiş mayalardan yapılıyo yan etkisi yok dedi sende sor istersn dra kullanda gecsin ishali

geçmiş olsun canım yaa inşallah düzelir nasıl bir salgın ki bu böyle yemeden içmeden kesiyor yavrumu

X