Uyku Problemi Bebeğim atak haftasında mı?

neyazsambilemedim24

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
230
126
28
Herkese merhaba. 59 günlük bir bebeğim var. Alerjik bir bebek o yüzden reflü problemimiz oluyor zaman zaman. Aynı zamanda ıkınmaları da var. Sorun şu ki bebeğim sırtüstü uyuyamıyor. Yani yatırıyorum 20 dk sonra ya elleriyle kendini kesin uyandırıyor ya da ikinmaya başlıyor. O yüzden gozetimli yüzüstü yatırıyoruz genel olarak. Uykuya dalarken de sadece benim omzumda uyuyor, babasinda vs. Uyumuyor çok ağlıyor. Normalde omzumda uyuyunca yatağına koyuyorum ve birkaç saat uyuyordu gece. Gündüz de 1 saat-40 dk uyuyordu yatağında. Fakat bu günlerde omzumda derin uyusa da yatağa bıraktığımda uyanıyor ve geri uyumuyor pıspıs yapıyorum tekrar omzuma alıyorum yok. Allah aşkına bana bunlarla ilgili akıl verin ne yapayım yada böyle olan başka anneler var mı? Bebişim atak haftasında mi o yüzden mi kucağımda uyumak istiyor???

Benim bebe de alarji Bizde de öyleydi 2.ayında uyku gerilemesi de olmuştu reflü yatagı aldım rahat ettim şuan 4 aylık hâlâ kullanıyorum .yataktan önce hep sola yatırdım daha rahat ettiğini düşünüyordum o şeklde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…